جزییات تازه از قاتل سریالی شکنجه گر / احتمال افزایش جسد در آلونک قاتل + عکس قاتل و قربانیان

به گزارش رکنا، این قاتل سریالی که دنیس رادر نام دارد متهم است دست‌کم 10 نفر را در کانزاس آمریکا با روشی وحشتناک به قتل رسانده است؛ او پس از بستن دست و پای قربانیانش آنها را آنقدر شکنجه می‌کرد تا به قتل برسند. به همین دلیل رسانه‌ها به او لقب قاتل «بی‌تی‌کی» که مخفف بستن دست و پا، شکنجه کردن و کشتن است داده بودند.

مرد جنایتکار قتل‌هایش را از سال 1974شروع کرد. او در همان سال‌ها نامه‌هایی برای پلیس و روزنامه‌ها ارسال و جزئیات جنایات خود را توصیف می‌کرد. این مرد پس از چند قتل به‌مدت از یک دهه دست از جنایت کشید و دوباره ارسال نامه‌ها را از سال ۲۰۰۴ از سر گرفت که منجر به دستگیری او در سال ۲۰۰۵ شد. او دوران حبس ابد خود را در زندان الدورادو در کانزاس می‌گذراند.

دنیس رادر سال‌ها توانسته بود چهره جنایتکارانه خود را پنهان کند و در جامعه او را به‌عنوان فردی عادی، مؤدب و خوش‌اخلاق می‌شناختند.

رادر بعد از دستگیری مدعی شد که قصد داشت یک‌سری جنایات را آغاز کند و حتی نخستین قربانی خود را انتخاب کرد  و به تعقیب او  ‌پرداخت تا اینکه دستگیر شد.

او که اکنون 78 سال سن دارد، اعتراف کرده که برای تحقق فانتزی‌های شیطانی خود، این قتل‌های وحشیانه را انجام داده است. او در دادگاه توضیح داد که چگونه قربانیان خود را قبل از کشتن انتخاب کرده و تحت تعقیب قرار داده و پس از شکار آنها دست و پایشان را می‌بسته و شکنجه می‌کرده‌است. در میان قربانیان او 2 زن بودند که با او در یک دفتر کار می‌کردند. همچنین شوهر یکی از همکاران دنیس به همراه 2فرزندش نیز از قربانیان او بودند. حالا و با گذشت سال‌ها از دستگیری این مرد جنایتکار، گری آپتون، فرمانده پلیس منطقه گفته که آنها در پی به‌دست آمدن سرنخ‌های تازه جست‌‌وجوی گسترده‌ای را در املاک مرد جنایتکار آغاز کرده و به‌دنبال سرنخ‌هایی از قربانیان بیشترند.   به‌گفته وی کارآگاهان در حال حفاری زمینی در املاک دنیس رادر هستند که قبلا در آنجا آلونکی وجود داشت و احتمال دارد که اجساد برخی از قربانیان در آنجا دفن شده باشد. آنها همچنین حفاری‌هایی را در بخش‌های دیگری از املاک مرد جنایتکار آغاز کرده‌اند.