شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#ایران#فوتبال#AFC#نساجی#فوتبال آسیا

نمایندگان AFC برای بررسی VAR به ایران خواهند آمد

نمایندگان AFC برای بررسی VAR به ایران خواهند آمد

مدیرعامل باشگاه نساجی اعلام کرد نمایندگانی از کنفدراسیون فوتبال آسیا برای بررسی شرایط ورزشگاه‌ آزادی به ایران بازخواهند گشت.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم، صادق درودگر درباره الزام AFC برای استفاده از VAR در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا و شرایط تیم‌های ایرانی برای میزبانی مسابقات خود اظهار داشت: همه استادیوم‌های میزبان باید VAR داشته باشند. حتی اگر زیرساخت‌های لازم را داشته باشند AFC این سیستم را خواهد داد. اگر کلاً زیرساخت هم نداشته باشیم موضوع میزبانی دچار مشکل خواهد شد.

وی در مورد شرایط ورزشگاه آزادی نیز توضیح داد: ما و پرسپولیس استادیوم آزادی را معرفی کردند. قطعاً نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا به این استادیوم خواهند آمد و چنانچه زیرساخت ما آماده باشد قطعاً به ما اجازه خواهند داد و اگر این اتفاق نیفتاد باید در کشورهای همسایه مثل امارات و قطر میزبانی کنیم.

«آیا امکان ندارد ما بتوانیم این سیستم را به صورت اجاره‌ای وارد ایران کنیم؟»، مدیرعامل نساجی در پاسخ به طرح این پرسش گفت: AFC به شرطی که ما زیرساختش را داشته باشیم سیستم VAR را به ما می‌دهد، اما به شرطی که زیرساخت لازم برای نصب دوربین‌ها را داشته باشیم. البته من از تغییرات استادیوم آزادی مطلع نیستم، اما باید فضای لازم برای نصب 16 دوربین در نقاط مختلف ورزشگاه فراهم باشد.

انتهای پیام/