شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#اصفهان#نیروی انتظامی#احمدی

جزئیات شهادت ۲ مأمور نیروی انتظامی در اصفهان ؛ درگیری با قاتل مسلح در خیابان | سرنوشت ضارب چه شد؟

شنبه ۲۸ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۹

 استوار امیر حسین زاده احمدی و گروهبان یکم محمد احسان شفیعی مأموران کلانتری ۱۶ فرماندهی انتظامی اصفهان در درگیری با یک قاتل مسلح به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

شهید - شهادت مامور پلیس

به گزارش همشهری آنلاین، سردار محمدرضا هاشمی‌فر جانشین فرمانده انتظامی استان اعلام کرد: عصر روز جمعه ۲۷ مردادماه در پی تماس تلفنی شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر اینکه فردی مسلح در خیابان شیخ صدوق اصفهان اقدام به تیراندازی و قتل یک شهروند کرده است، به سرعت مأموران کلانتری ۱۶ در محل حضور یافتند که فرد مسلح به محض مشاهده مأموران اقدام به تیراندازی به سمت آن‌ها کرد.

وی افزود: در نهایت با اقدام سریع ماموران انتظامی حاضر در صحنه، قاتل مسلح در درگیری مسلحانه با پلیس به هلاکت رسید و ۲ نفر از ماموران انتظامی نیز به شدت مجروح شده و جهت مداوا به مرکز درمانی منتقل شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: استوار یکم امیر حسین‌ زاده احمدی و گروهبان یکم محمداحسان شفیعی از ماموران شجاع کلانتری ۱۶ شهرستان اصفهان پس از انتقال به بیمارستان به دلیل شدت جراحات وارده به فیض شهادت نائل آمدند.

سردار هاشمی‌فر ضمن تبریک و تسلیت شهادت این ماموران وظیفه‌شناس به خانواده شهیدان والامقام، همرزمان وی و عموم مردم استان اصفهان خاطرنشان کرد: مراسم تشییع و تدفین پیکر پاک و مطهر شهیدان گرانقدر متعاقبأ اطلاع رسانی خواهد شد.