شهرخبر
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۳

جانشین فرمانده انتظامی کل کشور با بیان اینکه، ورشکستگان سیاسی باید به جامعه و بین مردم بازگردند، گفت: این همه فریب، خود فریبی و در مسیر فتنه معاندین و دشمنان اسلام قرار گرفتن و ضربه زدن به پایه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی، کافی است.

فراجا

به گزارش همشهری آنلاین، سردار «قاسم رضایی» روز چهارشنبه در آیین دانش‌آموختگی فراگیران درجه‌داری آموزشگاه‌های علمی و تخصصی در مرکز مالک اشتر اراک، افزود: کشور در آستانه بسترسازی انتخابات مجلس شورای اسلامی قرار دارد، مشارکت بالا حق مردم است، چرا با فتنه‌انگیزی می‌خواهید مردم را مایوس کنید.

وی بیان کرد: چرا از همین حالا شروع کرده‌اید که یاس و نامیدی را به جامعه تحمیل کنید، مردم می‌فهمند، برنامه شما را می‌شناسند و می‌دانند شما از کجا آب می‌خورید، اگر سالم بودید در مسیر خدمت قرار می‌گرفتید و می‌ماندید، به بستر جامعه برگردید و در کنار مردم قرار گیرد.

جانشین فرمانده انتظامی کل کشور ادامه داد: سازمان مقدس انتظامی با تنوع ماموریتی که برابر قانون دارد، موثرترین مولفه در آرامش جامعه، تکیه‌گاه همه مظلومان و مولفه موثر در امنیت ملی است.

سردار رضایی اظهار کرد: فتنه‌گران در آن سوی مرزها و مزدوران داخلی که آگاهانه یا ناآگاهانه در مسیر آنها قرار می‌گیرند، بدانند که تابلوی سازمان مقدس انتظامی جمهوری اسلامی بر مردم مهربانی و بر آنها اقتدار مقتدرانه است.

وی گفت: تدبیر، چارچوب مدیریت این سازمان بزرگ است و هر هنجارشکنی بخواهد هنجارهای جامعه را هدف قرار دهد، مورد هدف است.

جانشین فرمانده انتظامی کل کشور اضافه کرد: همه هنجارشکنان، مورد هدف این سازمان مقدس هستند، دوست نداریم با آنها برخورد سلبی شود، دوست داریم پیام‌های ایجابی را بگیرند و خود را تنظیم و مرتب کنند، در غیر اینصورت اقتدار مجاهدان سازمان در هر منصبی که باشند، بر آنها فرود خواهد آمد.

سردار رضایی عنوان کرد: خدا را شاکریم که در دوران عصر ولایت فقیه خلق شدیم و توفیق پوشیدن لباس مقدس در این سازمان که در مسیر راه مستقیم شهدا است، قرار داریم.

وی گفت: خدا را سپاس در مسیر انقلاب با شعار «من یک انقلابی هستم» قرار داریم و کارکنان این مجموعه پرورش یافته پدران و مادرانی هستند که امروز در سنگر خدمت به مردم قرار گرفته‌اند.

جانشین فرمانده انتظامی کل کشور افزود: چه توفیقی از درک مکتب سیدالشهدا (ع) بالاتر، وقتی نام امام حسین(ع) شنیده می‌شود، جمله معروف سردار دل‌ها « ما ملت امام حسینیم، ما ملت شهادتیم» در ذهن خطور می‌کند و عزت در این است.

سردار رضایی عنوان کرد: امروز عزت ما در مکتب ما است و برای همه این نعمات سپاسگزاریم و باید با نیت، اعتقاد و عمل، قدردان این نعمات باشیم.

وی، ضمن تبریک برای نشان خدمت به دانش‌آموختگان فراگیران درجه‌داری مالک اشتر اراک، گفت: خدمت در این سازمان افتخار است و از خداوند برای شما عزیزان آرزوی سربلندی، سرافرازی و توفیق هر چه بیشتر در راستای بندگی خدا در این لباس مقدس را دارم.

جانشین فرمانده انتظامی کل کشور ادامه داد: امروز (چهارشنبه) در مالک اشتر اراک یک میدان به تمام معنا در حوزه ماموریت‌های انتظامی مشاهده شد و ثمره این درخت، هدیه‌ای به مردم است.

سردار رضایی با تشکر از مجموع گزینش استخدام سازمان انتظامی کشور، عنوان کرد: بصیرت، اقتدار، مهربانی، اقدام به موقع و لرزه انداختن بر تن هنجارشکنان، از مهمترین خصوصیات کارکنان در این سازمان مقدس است.

وی اظهار کرد: جامعه نیاز به نظم و آرامش عمومی دارد و هر فردی به هر نحوی بخواهد از این مسیر عبور کند به طور قطع، مجاهدان انتظامی با آنها مدیریت قانونی می‌کنند.

در پایان این آیین فراگیران درجه‌داری آموزشگاه‌ علمی و تخصصی مرکز مالک اشتر اراک نشان درجه‌داری دریافت کردند.