شهرخبر

کی نژاد: موضوع ردیف استخدامی ۶۶ نفر از نخبگان دارای ابلاغ حل شد

کی نژاد از در جلسه هیئت عالی جذب اعضای از اخذ ردیف استخدامی ۶۶ نفر از نخبگان دارای ابلاغ رأی طی مکاتبه با رئیس محترم سازمان اداری استخدامی خبر داد.

- اخبار سیاسی -

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم به نقل از مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، سیصد و بیستمین جلسه هیئت عالی جذب اعضای هیئت علمی به ریاست محمدعلی کی‌­نژاد در دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد.

در ابتدای جلسه رئیس هیئت عالی جذب بر تسریع در اخذ ردیف استخدامی نخبگان از سازمان امور استخدامی تأکید کرد.

وی با بیان اینکه 160 نفر از نخبگان در سه گروه اعم از 66 نفر دارای ابلاغ رأی هیئت مرکزی جذب، 54 نفر در مرحله بررسی مرکز جذب و 40 نفر در مرحله بررسی هیئت­‌های اجرایی جذب دانشگاه‌­ها طبقه‌­بندی شدند که موضوع اخذ ردیف استخدامی 66 نفر نخبگان دارای ابلاغ رأی طی مکاتبه با رئیس محترم سازمان اداری استخدامی حل شد و 54 نفر دیگر در مرحله بررسی مرکز جذب در جلسه این هفته هیأت مرکزی جذب مطرح خواهند شد.

در ادامه جلسه کی‌نژاد به نامه جمعی از اساتید معارف نسبت به مشکلات و مسائل‌­شان در دانشگاه­‌ها اشاره کرد.

 گفتنی است با توجه به نکات مطرح شده از سوی اعضای حاضر در جلسه، مقرر شد جمع­‌بندی این نظرات به همراه نامه فوق‌­الذکر جهت کارشناسی و بررسی دقیق و موثر به نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری ارسال شود و در مورد موضوعات مربوط به جذب اساتید معارف بعد از گزارش نهاد رهبری در جلسه آتی طرح و تصمیم‌­گیری خواهد شد.

همچنین در این جلسه علیخان‌زاده، نماینده سازمان اداری و استخدامی از برگزاری جلسه مشترک فی‌مابین سازمان اداری و استخدامی و سازمان برنامه و بودجه، از تعیین تکلیف ردیف استخدامی 160 نفر تایید­شدگان نخبه و صدور مجوز تخصیص، پاداربودن و تأمین اعتبار جذب اعضای هیئت علمی جهت فراخوان آتی وزارتین علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خبر داد.

انتهای پیام/