شهرخبر
سه‌شنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۷:۱۴

فوق ستاره پرتغالی که به دلیل مصدومیت در دیدار تیمش حضور نداشت با تکرار یک جمله عربی که مربوط به ۱۹ سال پیش بود، به هم تیمی‌های خود روحیه داد.

خشم رونالدو از عدم انتخابش به عنوان بهترین بازیکن

به گزارش همشهری آنلاین، النصر در هفته اول فصل جدید لیگ عربستان در غیاب کریستیانو رونالدو به مصاف الاتفاق رفت و با نتیجه ۲-۱ مغلوب این تیم شد. فوق ستاره پرتغالی که به دلیل مصدومیت در این دیدار حضور نداشت با تکرار یک جمله عربی که مربوط به ۱۹ سال پیش بود، به هم تیمی‌های خود روحیه داد.

او پیش از بازی با الاتفاق به عربی در توئیتر خطاب به هم تیمی‌هایش نوشت: "برد برای کسی است که حاضر شد!"

شاهزاده عبدالرحمن بن سعود در یکی از فینال‌های النصر در سال ۲۰۰۴ که به پیروزی در غیاب فهد الحریفی و محسن الجمان انجامیده بود این جمله معروف را برای اولین بار استفاده کرده بود.

 عکس | کری خوانی رونالدو به زبان عربی | یاد پدرخوانده در عربستان زنده شد!
عنوان

شاهزاده عبدالرحمن بن سعود نماد موفقیت و رئیس سابق النصر در دهه هشتاد است و بسیاری از هواداران این باشگاه در طول تاریخ خود از او به عنوان "پدرخوانده پیروزی‌ها و قهرمانی‌های خود" یاد می‌کنند.

لوئیس کاسترو که تیمش فینال جام باشگاه‌های عربی را روز شنبه پشت سر گذاشته بود به چند ستاره خود از جمله کریستیانو رونالدو در بازی با الاتفاق استراحت داد؛ تصمیمی که البته به ضرر النصری‌ها تمام شد و آنها با نتیجه ۲-۱ به تیم جرارد باختند.

توئیتر باشگاه الاتفاق در اقدامی جالب بعد از پیروزی مقابل النصر زیر توئیت عربی کریستیانو رونالدو نوشت: "وقتی در بین نفراتت، یک سوارکار باشد، برات برد میاد!"