شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#پاریس

پرونده شکایت امباپه علیه پاریس روی میز قاضی

پرونده شکایت امباپه علیه پاریس روی میز قاضی

ستاره فرانسوی برای پایان دادن به وضعیتش در پاریس به دادگاه شکایت می کند.

به گزارش مشرق، تیم فوتبال پاریسن ژرمن امروز اولین بازی خود را در فصل جدید لیگ فرانسه انجام می‌دهد و نام امباپه طبق تهدیدهای الخلیفی از لیست تیم خارج شد و خبری از این ستاره نیست.

نشریه «لو پاریزین» فرانسه خبر داد خانواده کیلیان امباپه منتظر هستند تا موضع باشگاه در دو بازی آینده پاریس تغییر می کند یا خیر. در صورت کنار گذاشتن مجدد امباپه، خانواده این ستاره تصمیم دارند به دادگاه شکایت کنند.

طبق قوانین فوتبالی هیچ باشگاهی نمی تواند بدون دلیل توجیه کننده بازیکنش را از لیست خط بزند و یا نیمکت نشین کند. پاریسی ها به خاطر توافق پنهانی امباپه با رئال برای انتقال به این باشگاه در تابستان آینده به صورت رایگان عصبانی هستند.

پرونده شکایت امباپه علیه پاریس روی میز قاضی

ناصر الخلیفی پیش از آغاز لیگ پیش روی امباپه دو راه گذاشت. اولین پیشنهاد تمدید قراردادش با بند آزادسازی ۲۰۰ میلیون یورویی برای سال آینده بود تا بتواند به رئال برود.

دومین راه ترک فوری پاریس بود تا الان بتواند با فروش این بازیکن مبلغ ۲۲۰ میلیون یورو کسب کند. اما امباپه هیچکدام نپذیرفت و می خواهد با ماندن در پاریس فصل آینده رایگان راهی رئال شود.

از طرفی رئال مادرید هم تاکنون هیچ اقدام رسمی برای جذب امباپه نکرده است و از بیرون تنها نظاره گر این جنگ در باشگاه فرانسوی است.

منبع: فارس