شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#استقلال#چطور#لیگ برتر

پس از خداحافظی سیاستمدارانه؛ نقش پررنگ کاپیتان استقلال در صدرنشینی آبی‌پوشان

پس از خداحافظی سیاستمدارانه؛ نقش پررنگ کاپیتان استقلال در صدرنشینی آبی‌پوشان

درست چند ساعت پس از پایان مسابقه فینال جام حذفی بین استقلال و پرسپولیس بود که موجی از حملات علیه سید حسین حسینی به راه افتاد.

طرفداران عصبانی استقلال که بابت دو شکست متوالی مقابل پرسپولیس از دروازه‌بان و کاپیتان اصلی تیمشان شاکی بودند هجمه انتقادات را تا جایی بالا بردند که همسر سید حسین حسینی در فضای مجازی مجبور به واکنش نشان دادن شد.

طرفداران استقلال بلافاصله خواستار جدایی حسینی شدند و عاجزانه از کادر فنی و مدیریتی باشگاه درخواست می‌کردند دیگر حسینی را در استقلال نگه ندارند و قراردادش را تمدید نکنند.

سید حسین حسینی نیز با یک استوری «خدانگهدار» به خواسته هواداران پاسخ مثبت داد اما بعد از مدتی با یک چرخش سیاستمدارانه اعلام کرد این اقدام او در جهت آزاد گذاشتن جواد نکونام در موضوع انتخاب نفراتش بوده است. پیامی که البته با استقبال هواداران مواجه نشد اما در نهایت و پس از پیوستن دروازه‌بانان مختلف لیگ برتری به تیم‌های دیگر جواد نکونام ترجیح داد حسین حسینی را همراه با خالدآبادی در استقلال داشته باشد.

حالا حسینی در گام اول مقابل صنعت نفت آبادان عملکرد قابل قبولی از خود ارائه کرد. کاپیتان اصلی استقلال با یک کلین شیت در زمین گرم و شرجی آبادان باعث شد استقلال با نتیجه ۳ بر صفر نسبت به سپاهانی که ۳ بر یک تراکتور را شکست داده بود در صدر جدول قرار بگیرد.

واکنش دقایق پایانی حسینی برای بسته نگه داشتن دروازه در کنج محوطه ۶ قدم یکی از عکس العمل‌های به جای این دروازه‌بان بود که نشان داد در رقابت با خالد آبادی و سعیدی‌فر روزهای بهتری را آغاز کرده است.