شهرخبر

مرعشی: تصمیم‌گیری نهایی درباره انتخابات با هماهنگی سایر احزاب همسو صورت می‌گیرد

مرعشی: تصمیم‌گیری نهایی درباره انتخابات با هماهنگی سایر احزاب همسو صورت می‌گیرد

سید حسین مرعشی در نشست دبیران استانی حزب کارگزاران گفت: تصمیم‌گیری نهایی برای انتخابات بعد از مشخص شدن فضا و ترجیحا با هماهنگی سایر احزاب همسو صورت خواهد گرفت.

- اخبار سیاسی -

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، سید حسین مرعشی دبیرکل حزب کارگزاران در جمع دبیران استانی این حزب، در بخشی از اظهارات خود درباره برنامه کارگزاران و اصلاح‌طلبان برای انتخابات گفت: ما هنوز هم معتقدیم اگر ذی‌نفعان اجتماعی و صنوف مختلف به صحنه بیایند، اگر دانشجویان، ورزشکاران، پزشکان، صنعت‌گران، جوانان و زنان برای منافع صنفی به صحنه بیایند، ممکن بود بتوانیم از یکدست شدن مجلس دوازدهم جلوگیری کنیم، اما چنین افقی را فعلا نمی‌بینیم. 

 

وی  با بیان اینکه هنوز تصمیم‌گیری در مورد شرکت یا عدم شرکت در انتخابات زود است و هنوز باید منتظر کنشگری نخبگان در عرصه محلی و ملی باشیم و هنوز باید منتظر باشیم که خروجی نظارت استصوابی چه خواهد بود، خاطرنشان کرد: باید دید روند اتفاقات به کدام سمت خواهد رفت. در این مقطع، از پیش‌ثبت نام شخصیت‌های محلی و ملی استقبال می‌کنیم تا فرصت‌های احتمالی آینده نسوزد اما تصمیم‌گیری نهایی را به بعد از مشخص شدن فضا و ترجیحا با هماهنگی سایر احزاب همسو صورت خواهد گرفت.

انتهای پیام/