شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#میلان

یک ستاره دیگر در راه عربستان/ النصر به دنبال کاپیتان اروگوئه

وب سایت «گلوبو» برزیل مدعی شد که النصر قصد دارد تا مدافع پالمیراس را به خدمت بگیرد. مدیربرنامه‌های گوستاوو گومس به این رسانه اعلام کرد که تیم کریستیانو رونالدو برای جذب موکلش، پیشنهاد رسمی را به دست تیم برزیلی رسانده است.

مدیربرنامه‌های این بازیکن در مصاحبه با رادیو ABC پاراگوئه گفت که لوئیس کاسترو، سرمربی النصر که تا چند ماه پیش هدایت بوتافوگو برزیل را بر عهده داشت، عملکرد گومس را مورد ستایش قرار داده و از مدیران باشگاه خواسته است تا این مدافع را به خدمت بگیرند.

رناتو بیتار اظهار داشت: این پیشنهاد ۱۰۰ درصد واقعی است. گفت و گوهای زیادی با النصر داشتیم. توقع زیادی وجود داشت. ما با پالمیراس صحبت کردیم که به ما احترام می‌گذارند و ما نیز به آنها احترام زیادی می‌گذاریم.

این بازیکن تا سال ۲۰۲۶ با پالمیراس قرارداد دارد و این تیم برزیلی قصد ندارد تا مهره کلیدی تیم خود در خط دفاعی را از دست بدهد. به همین دلیل النصر کار سختی برای کسب رضایت پالمیراس دارد.

لازم به ذکر است که گوستاوو گومس ۶۶ بازی ملی برای پاراگوئه در کارنامه دارد و بازوبند کاپیتانی را نیز بر بازو می‌بندد. او ۲۰ بار نیز برای میلان به میدان رفته است.