شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#کنسرت

کنسرت لغو شده تمدید می‌شود / بی‌نظمی تهیه کننده کار را به اینجا کشاند

کنسرت لغو شده تمدید می‌شود / بی‌نظمی تهیه کننده کار را به اینجا کشاند

لغو یک سانس از کنسرت خواننده‌ای جوان در فرهنگسرای نیاوران، شایعات بسیاری را پدید آورده که اکنون مسئولان فرهنگسرای نیاوران توضیحاتی را درباره این اتفاق ارائه کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران درباره برگزار نشدن کنسرت «مجید سالاری» در روز یکشنبه 25 تیر 1402 در فرهنگسرای نیاوران توضیحاتی ارائه کرد که به این شرح است:

با توجه به حجم بالای فعالیت‌ها و اجرای برنامه‌های مختلف هنری در سالن اصلی فرهنگسرای نیاوران در تیرماه، از همان ابتدا قرار بر این بود که کنسرت آقای سالاری تنها یک شب و در دوسانس اجرا شود. منتهی با اصرار تهیه کننده این برنامه و رایزنی با گروه نمایش بلک لایت لند، اجرای آخر گروه نمایشی کنسل و یک روز مانده به شروع کنسرت، مجوزهای لازم برای تمدید یک شب دیگر به گروه داده شد. ولیکن در شب اول اجرا و با توجه به بی نظمی، عدم همکاری و تاخیر یک ساعته در شروع برنامه که منجر به اعتراض گسترده مخاطبان شد، به تهیه کننده گروه اعلام شد این کنسرت برای روز بعد تمدید نخواهد شد.

درنهایت پس از آن، طی تماس با خواننده و سرپرست گروه «مجید سالاری» ضمن تقدیر از ایشان بابت همکاری شایسته با عوامل اجرایی فرهنگسرا، موارد و مشکلاتی که از سوی تهیه کننده رخ داده بود به اطلاع ایشان رسانده و عنوان شد تمدید کنسرت ایشان پس از ایام محرم و صفر در دستور کار قرار خواهد گرفت.

فرهنگسرای نیاوران به عنوان یکی از مجموعه‌های فرهنگی و هنری کشور، همواره از هنرمندان و برنامه‌های هنری دارای مجوز حمایت می‌کند.

انتهای پیام/