شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#عربستان#جدید#انگلیسی#نقل و انتقالات#تاریخ

بمب جدید شعبه عربستان در انگلیس: مارادونای گرجی

رسانه‌های انگلیسی مدعی شدند نیوکسل برای خرید خویچا کواراتخسلیا از ناپولی پیشنهادی ارائه کرده که رکورد نقل و انتقالات تاریخ باشگاه را می‌شکند.

نیوکسل که با مالکان جدید عربستانی‌اش فصل گذشته در لیگ برتر موفق بود و با کسب رتبه چهارم جواز صعود به چمپیونزلیگ را به دست آورد برای اینکه فصل آینده حضور موفقی در این تورنمنت داشته باشد در حال تقویت تیم است.

 

 

نیوکسل با اینکه فصل گذشته بدون هزینه‌های آن‌چنانی موفقیتی قابل توجه به دست آورده اما فصل آینده به دلیل حضور در اروپا به در اختیار گرفتن چند بازیکن بزرگ احساس نیاز می‌کند. کلاغ‌ها همین اواخر خرید بزرگی انجام دادند و ساندرو تونالی را از میلان به خدمت گرفتند. تونالی با قراردادی 65 میلیون یورویی راهی نیوکسل شد تا به گران‌ترین خرید باشگاه تبدیل شود.

 

 

 

اما در ساعت‌های گذشته چندین رسانه انگلیسی ادعا کردند این رکورد به زودی از دست تونالی درخواهد آمد و بمب بعدی نقل و انتقالات نیوکسل در راه است. هدف نیوکسل کسی نیست جز خویچا کواراتسخلیا که فصل گذشته با پیراهن ناپولی درخشید و توجه دنیا را به فوتبال گرجستان جلب کرد.

در ایتالیا هم روزنامه کوریره دلو اسپورت این خبرها را تایید کرده و می‌گوید نیوکسل اولین پیشنهاد خود را به مبلغ 95 میلیون یورو برای ناپولی ارسال کرده و می‌خواهد موضع باشگاه ایتالیایی را بسنجد. کوریره می‌گوید تا این لحظه ناپولی به این پیشنهاد نیوکسل پاسخ نداده ولی در ایتالیا ناظران معتقدند ناپولی دوست ندارد ستاره گرجی‌اش را از دست بدهد.

رسانه‌های انگلیسی می‌گویند نیوکسل در صورت رد شدن پیشنهاد 95 میلیون یورویی توسط ناپولی حاضر است این رقم را به 100 میلیون یورو افزایش بدهد. باید دید آیا دی‌لورنتیس، رئیس ناپولی، با دیدن پیشنهاد صد میلیونی وسوسه شده و با جدایی ستاره خوش‌تکنیک تیمش موافقت خواهد کرد؟