شهرخبر

تیموری: هدف مس رفسنجان قهرمانی در لیگ یا جام حذفی است/ می‌توانیم اتفاقات خوبی را رقم بزنیم

مدافع چپ تیم فوتبال مس رفسنجان تأکید کرد، شاگردان ساکت الهامی دنبال قهرمانی در مسابقات لیگ یا جام حذفی هستند.

میثم تیموری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره اردوی تیمش در ارمنستان اظهار داشت: اردوی بسیار خوبی بود و تمرینات پرفشاری را انجام دادیم. دو بازی دوستانه هم با دو تیم باکیفیت برگزار کردیم که در لیگ اروپا حضور داشتند و این دو مسابقه از لحاظ فوتبالی خیلی به تیم ما کمک کرد.

 

وی با اشاره به حضور ساکت الهامی در مس رفسنجان یادآور شد: من در تراکتور هم با این مربی کار کردم و قهرمان جام حذفی شدیم. معتقدم با ساکت الهامی می‌توانیم اتفاقات خوبی را رقم بزنیم، چون او یک مربی کاربلد و باتجربه است. از طرفی باید از زحمات محمد ربیعی هم تشکر کنم و برای او آرزوی موفقیت دارم.

مدافع چپ تیم فوتبال مس رفسنجان در مورد تمدید قراردادش با این باشگاه تصریح کرد: من چند پیشنهاد داشتم، ولی اینجا راحت هستم و دوست داشتم دوباره با مس ادامه دهم. البته افتخار می‌کنم شاگرد الهامی خواهم بود و امیدوارم بهترین نتایج را کسب کنیم.

تیموری در پایان خاطر نشان کرد: ما سال گذشته پنجم شدیم و اگر برخی اتفاقات از جمله اشتباهات داوری رخ نمی‌داد بیشتر امتیاز می‌گرفتیم. هدف ما این است که در فصل آینده عملکرد بهتری داشته باشیم و می‌خواهیم در لیگ برتر یا جام حذفی قهرمان شویم و سهمیه آسیا بگیریم.

انتهای پیام/