شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#پرسپولیس#فوتبال#تیم فوتبال

حلالی: بمب پرسپولیس در نقل‌وانتقالات حفظ ستاره‌هایش بود/ بیرانوند نمی‌خواهد قبول کند که اشتباه کرده است!

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است، در نقل‌وانتقالات پیش‌ از فصل سرخپوشان خیلی نیازی به خرید بازیکن جدید نداشتند و حفظ ستاره‌های فصل گذشته اتفاق خوبی بود.

اسماعیل حلالی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره شرایط پرسپولیس در نقل‌وانتقالات و شرایط آماده‌سازی پیش‌فصل سرخپوشان اظهار داشت: پرسپولیس علی‌رغم اینکه خیلی دیر وارد بازار نقل‌وانتقالات شد، اما اتفاقات خوبی در این مسیر برای سرخپوشان رقم خورد. پرسپولیس فصل گذشته تقریباً تیم کاملی بود و نیاز آنچنانی به ریخت و پاش نداشت، بنابراین بمب پرسپولیس در نقل‌وانتقالات حفظ ستاره‌های فصل گذشته بود که با نظر یحیی گل‌محمدی این اتفاق هم افتاد و بازیکنان تأثیرگذار پرسپولیس در تیم ماندند.

 

وی ادامه داد: غیر از حاشیه‌هایی که در فسخ قرارداد بیرانوند به وجود آمد، پرسپولیس تقریباً براساس کمبودهایش بازیکن گرفته است و فکر می‌کنم مدیران باشگاه اگر بتوانند یک مهاجم خارجی خوب هم جذب کنند تیم کامل می‌شود. البته در این بین آل‌کثیر هم از جمع سرخپوشان جدا شد و باید به تصمیم او احترام بگذاریم. آل‌کثیر مسائل مالی برایش اهمیت داشت و براساس آن تصمیم‌گیری کرد.

حلالی خاطر نشان کرد: به عقیده من جدایی آل‌کثیر خیلی به ضرر پرسپولیس نبود، فصل گذشته هم وقتی لوکادیا که در مدت کوتاهی تأثیرگذار بود، از پرسپولیس جدا شد، تیم متحدتر شد و هیچ مشکلی پیش نیامد و بازیکنان دیگر مثل محمد عمری فرصت پیدا کردند تا خودشان را نشان دهند. من فکر می‌کنم اگر پرسپولیس یک دفاع چپ خوب هم بتواند جذب کند می‌تواند ضعف‌های این ناحیه را هم بهبود ببخشد.

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس درباره اختلافی که بین پیروانی و بیرانوند به وجود آمده است، گفت: خیلی نباید روی این موضوع زوم کرد، چون قطعاً با گذشت زمان این مسئله حل می‌شود. به هر حال بیرانوند اشتباه کرد و متأسفانه نمی‌خواهد قبول کند. بیرانوند باید درک کند که کجا بازی می‌کند و پرسپولیس بدون او هم پابرجا می‌ماند، البته معتقدم که نه تنها بیرانوند بلکه تمام بازیکنان و کادر فنی باید به لحاظ مالی تأمین شوند تا با تمرکز بالا و خیال راحت فوتبال‌شان را بازی کنند. 

وی درباره قرعه‌کشی لیگ و بازی‌های دشوار پرسپولیس در پنج هفته اول تصریح کرد: بهترین زمان این است که با تیم‌های مدعی لیگ در هفته‌های ابتدایی بازی کنیم، چون هنوز تیم‌ها صد درصد آماده نیستند و خیلی شناختی از هم ندارند، اما استخوان‌بندی پرسپولیس حفظ شده است و هماهنگی بازیکنان و شناخت کادر فنی می‌تواند به پرسپولیس کمک کند. هفته‌های ابتدایی خیلی برای تیم‌ها مهم است و پرسپولیس اگر بتواند لیگ را خوب شروع کند و امتیازات حساس هفته‌های اول را کسب کند با خیال راحت‌تری در هفته‌های پایانی لیگ کار کند.

انتهای پیام/