شهرخبر

خبرورزشی‌گردی| محسن بنگر: فتح‌الله‌زاده ۳۰۰ میلیون به من ضرر زد/ بازیکنان استقلال از بازار مبل پول نقد می‌گیرند

چند سال قبل و در تیر ماه سال ۱۳۹۲ محسن بنگر مدافع وقت پرسپولیس در خصوص شرایط تیمش اظهار داشت: اینکه بعضی‌ها می‌گویند پرسپولیس کهکشانی بسته شده است، بیشترین ضرر را به تیم زده است. اول فصل گفتند بازیکنان پرسپولیس بنز و پورشه گرفته‌اند. حتی در نانوایی هم به من گفتند این همان ماشینی است که مدیرعامل باشگاه به شما داده است؟ در حالی که پلاک ماشین من مربوط به اصفهان است و اتومبیل‌ را از باشگاه سپاهان گرفته بودم.

وی افزود: فصل قبل به خاطر بی‌تجربگی مدیرعامل و سرپرست یا ترفندهایی که تیم‌های رقیب به باشگاه فشار آوردند ما نتوانستیم طلبمان را کامل بگیریم. ما که می‌دانیم بازیکنان استقلال چقدر و چطور پول گرفتند یا از بازار مبل پول نقدی گرفتند اما آنها با طرح این مسائل فشار تماشاگرانشان را از روی دوش خود برداشتند.

بنگر در خصوص حرف‌های فتح‌الله‌زاده مدیرعامل وقت باشگاه استقلال گفت: من فتح‌الله‌زاده را دوست دارم اما معتقدم کارهای داخلی هر باشگاه به خودش مربوط است. این را هم بگویم که من سال گذشته به خاطر فتح‌الله‌زاده نزدیک به ۳۰۰ میلیون تومان ضرر کردم و ماشین ۵۸۰ میلیونی را ۳۰۰ میلیون فروختم. چراکه هر جا می‌رفتیم می‌گفتند این همان ماشینی است که فتح‌الله‌زاده می‌گوید!

مصاحبه محسن بنگر در تاریخ ۱۸ تیر سال ۱۳۹۲ را در خبرورزشی مشاهده می‌کنید.

خبرورزشی‌گردی| محسن بنگر: فتح‌الله‌زاده ۳۰۰ میلیون به من ضرر زد/ بازیکنان استقلال از بازار مبل پول نقد می‌گیرند