شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#تور جهانی

پایان هفته نخست تور جهانی تنیس با قهرمانی نماینده قزاقستان

پایان هفته نخست تور جهانی تنیس با قهرمانی نماینده قزاقستان

تنیسور قزاق موفق به کسب عنوان قهرمانی رقابت‌های تور جهانی شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی‌ فدراسیون تنیس، آخرین روز رقابت های تور جهانی تنیس کمتر از 18 سال (سطح 3) در زمین های تنیس باشگاه استقلال برگزار شد و تنیسورهای حاضر در فینال دختران و‌ پسران به مصاف حریفان خود‌ رفتند.

پس از معرفی چهره های برتر بخش دختران ، فینال پسران برگزار شد و‌ دانیل راخماتولایف از قزاقستان موفق شد با نتیجه 2 بر صفر مقابل دمیتری بورتسف از روسیه به پیروزی برسد و‌ عنوان قهرمانی این دوره از رقابت ها را از آن‌ خود کند. در پایان این مرحله نمایندگان آلمان و قزاقستان مشترکاً سوم شدند.

همچنین پیش از این‌ و‌ با برگزاری فینال بخش دختران ، اناستازیا لیزونوا از روسیه موفق شد با نتیجه (3-6 و 1-6 ) مقابل ماندگار فرزامی به برتری برسد و عنوان قهرمانی را از آن خود کند.
فرزامی صاحب عنوان نایب قهرمانی شد و نمایندگان ترکیه مشترکاً سوم شدند.

به این ترتیب هفته نخست این مسابقات که با حضور بیش از 100 ورزشکار از کشورهای ایران‌، هند، روسیه، انگلیس، بلغارستان، کویت، سوئد، ترکیه، مصر و قزاقستان از 3 تیر ماه در زمین های تنیس باشگاه استقلال آغاز شده بود روز گذشته با انجام دیدارهای پایانی بخش انفرادی ‌و مراسم اختتامیه به پایان رسید.

سرداوری هفته نخست این مسابقات بر عهده سامان حسنی سرداور نشان برنز کشورمان بود و امیر صدری مدیریت تورنمنت را بر عهده داشت.

انتهای پیام/