شهرخبر

قتل بی‌رحمانه مرد مسافرکش با ضربات چاقو / کشف جسد در اتوبان یاسینی

قتل بی‌رحمانه مرد مسافرکش با ضربات چاقو / کشف جسد در اتوبان یاسینی

مرد مسافرکش در یک سناریوی هولناک با ضربات متعدد چاقو به قتل رسید.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، ساعت 5 صبح امروز دوشنبه پنجم تیر ماه، زن جوانی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تماس گرفت و هراسان به اپراتور گفت: به همراه دوستم مشغول پیاده‌روی در حوالی اتوبان یاسینی بودیم که جسد خون‌آلود مرد میانسالی را در یک جوی آب مشاهده کردیم.

با اعلام این خبر، ماموران کلانتری محله، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی، متخصصان پزشکی قانونی و کارشناسان تشخیص هویت به همراه قاضی محمد مهدی براعه؛ بازپرس ویژه قتل شعبه سوم دادسرای امور جنایی، راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی در محل حادثه با جسد مرد حدودا 63 ساله‌ای مواجه شدند که هدف ضربات متعدد چاقو از ناحیه گردن و کمر قرار گرفته بود؛ گزارش پزشک صحنه نیز حکایت از آن داشت، مقتول در جای دیگری به قتل رسیده و سپس به محل موردنظر منتقل شده است.

تحقیقات ابتدایی نشان می‌داد، مقتول عصر روز گذشته طبق روال روزانه خود  با خودروی پراید بخاطر مسافرکشی از خانه خارج شده اما دیگر بازنگشته است؛ همچنین اقدامات اطلاعاتی مشخص کرد، گوشی موبایل وی در اتوبان آزادگان افتاده و روشن است.

پس از پایان تحقیقات میدانی در صحنه وقوع قتل، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی، ماموریت یافتند تا با اقدامات فنی و اطلاعاتی هویت عاملان این جنایت هولناک را شنایی کنند؛ از سوی دیگر مأموران تیم تشخیص هویت اقدام به انگشت‌نگاری در محل موردنظر و روی جسد کردند تا ردپایی از قاتل به دست آورند.

به گزارش تسنیم‌، با دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی، جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات در رابطه با این پرونده همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام/