شهرخبر

شاه‌محمدی: گل‌محمدی نباید تصور کند با همین تیم دوباره قهرمان می‌شود/ پرسپولیس از ۵ تیم بالای جدول بازیکن بگیرد

شاه‌محمدی: گل‌محمدی نباید تصور کند با همین تیم دوباره قهرمان می‌شود/ پرسپولیس از 5 تیم بالای جدول بازیکن بگیرد

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس این تصور را که تیمِ یحیی گل‌محمدی با بازیکنان فصل گذشته مجدداً قهرمان خواهد شد، رد کرد.

جمشید شاه‌محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد اینکه یحیی گل‌محمدی به احتمال فراوان در پرسپولیس می‌ماند، گفت: معمولاً وقتی سرمربی یک تیم با بازیکنان به مدتی نسبتاً طولانی کار می‌کند در نهایت آن تیم نیاز به تغییر و تحول دارد. حالا که یحیی در پرسپولیس ماندگار شده است، باید تغییراتی در ترکیب تیمش ایجاد کند تا خون تازه به پرسپولیس تزریق شود. به عقیده من چند بازیکن مسن باید از این تیم کنار گذاشته و بازیکنانی جوان‌تر جذب شوند.

 

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه خاطر نشان کرد: بدون شک تیم‌ها پرسپولیس را آنالیز خواهند کرد و این تیم نیاز به جذب چند بازیکن جدید دارد تا بتواند در لیگ ایران و همچنین لیگ قهرمانان آسیا با رقیبانش رقابت کند. پرسپولیس در جذب بازیکن هم باید باهوش عمل کند و از پنج تیم بالای جدول بازیکن بگیرد تا هم خودش را قوی کند و هم اینکه باعث ضعیف شدن رقبایش شود. 

وی در ادامه یادآور شد: گل‌محمدی نباید تصور کند با همین تیم دوباره قهرمان خواهد شد و پرسپولیس باید با جذب چند بازیکن جدید یک انرژی تازه بگیرد. این تیم در خط حمله نیاز به یک مهاجم ششدانگ و گلزن دارد و در پست‌های دفاع چپ و راست هم باید بازیکن بگیرد. اگر پرسپولیس تقویت شود دوباره می‌تواند در فصل آینده شانس اول قهرمانی در لیگ برتر باشد.

شاه‌محمدی همچنین تصریح کرد: این را هم باید در نظر گرفت که رقیبان پرسپولیس با توجه به ناکامی در سال گذشته، دوباره می‌خواهند خودشان را تقویت کنند، به همین دلیل پرسپولیس باید در جذب بازیکن جدید باهوش عمل کند تا تیمش قوی‌تر از فصل گذشته باشد.

انتهای پیام/