شهرخبر

قلعه حیوانات در قلب اروپا پاکسازی شد + تصاویر / آن ها به پلیس هم رحم نمی کردند

صد آنلاین | پلیس ایالتی آلبانی با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که این عملیات در چارچوب یک برنامه عملیاتی بر اساس دستور صادر شده از سوی دادگاه ویژه مبارزه با فساد و جرایم سازمان‌یافته این کشور انجام می‌شود.

 مقر گروهک تروریستی منافقین موسوم در شهر بندری «دورس» آلبانی شاهد درگیری میان عناصر این فرقه با پلیس آلبانی بوده است. براساس گزارش‌های رسانه‌های آلبانی در اثر درگیری میان نیروهای پلیس و عناصر منافقین یکی از اعضای این گروهک تروریستی معدوم شده و نزدیک به ۱۰۰ نفر از ساکنین کمپ تیرانا معروف به اشرف ۳ زخمی شده‌اند.

 

 

چرا پلیس آلبانی عملیات پاک‌سازی لانه منافقین را آغاز کرده است؟/ کشف تلفن‌های ماهواره‌ای، دستگاه‌های جاسوسی و پهپاد از قلعه حیوانات/ قاتل انتفاضه شعبانیه و قصاب رجوی به درک واصل شد + تصاویر

 

البته مقام‌های رسمی کشور آلبانی تاکنون هیچ کدام از آمار منتشر شده توسط گروهک منافقین را تائید نکرده است. پلیس آلبانی پس از دریافت گزارش‌هایی مبنی بر احتمال حملات تروریستی و سایبری به بازرسی و تفتیش اماکن و دفاتر مورد استفاده در «اشرف ۳» اقدام کرده است.

 

 

منابع آگاه در آلبانی اعلام کردند که در بررسی‌های دقیق از مقر منافقین دستگاه‌های الکترونیکی مانند رایانه، تلفن ماهواره‌ای، پهپاد و دستگاه‌های جاسوسی کشف شده است.

 

چرا پلیس آلبانی عملیات پاک‌سازی لانه منافقین را آغاز کرده است؟/ کشف تلفن‌های ماهواره‌ای، دستگاه‌های جاسوسی و پهپاد از قلعه حیوانات/ قاتل انتفاضه شعبانیه و قصاب رجوی به درک واصل شد + تصاویر

 

هدایت این عملیات بر عهده رئیس پلیس ایالتی آلبانی است و منابع از بازداشت ۷۰ نفر از عناصر گروهک تروریستی منافقین خبر می‌دهند. هدف این عملیات پلیس آلبانی اجرای کنترل‌های لازم در چارچوب تحقیقات برای اهداف تروریستی بوده است.

 

 

طبق اطلاعیه گروهک منافقین، فرد معدوم شده در عملیات پلیس عبدالوهاب فرجی نژاد( معروف به علی مستشاری) است، این فرد که به نام تشکیلاتی افشین نیز معروف بوده است، این فرد در کارنامه های خود برگ ننگین شرکت در عملیات موسوم به مروارید ( انتفاضه شعبانیه) را داشته است عملیاتی که منجر به کشته شدن ۲۵۰۰۰ مردم مظلوم کرد و شیعه عراق شد. مزدوری و ستون پنجم ارتش عراق و به بند کشیدن اعضا ناراضی و مانع خروج بسیاری از آنان از کمپ مرگ آور اشرف از دیگر سوابق این افرد می باشد.فرجی ‌نژاد در میان منافقین به قصاب رجوی معروف بوده است.

 

 

پلیس ایالتی آلبانی با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که این عملیات در چارچوب یک برنامه عملیاتی بر اساس دستور صادر شده از سوی دادگاه ویژه مبارزه با فساد و جرایم سازمان‌یافته این کشور انجام می‌شود.

 

چرا پلیس آلبانی عملیات پاک‌سازی لانه منافقین را آغاز کرده است؟/ کشف تلفن‌های ماهواره‌ای، دستگاه‌های جاسوسی و پهپاد از قلعه حیوانات/ قاتل انتفاضه شعبانیه و قصاب رجوی به درک واصل شد + تصاویر

 

در همین حال وزارت کشور آلبانی با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که منافقین توافقنامه سال ۲۰۱۴ با دولت این کشور را زیر پا گذاشته و اقدام‌های پلیس مطابق قانون بوده است.

 

 

این بیانیه می‌افزاید: تصمیم دادگاه برای صدور حکم بازرسی اردوگاه «اشرف ۳» نتیجه اقدام‌هایی است که مجاهدین(منافقین) در تضاد آشکار با توافق و تعهدات خود در قبال توافقنامه بشردوستانه ۲۰۱۴ انجام دادند.

 

 

وزارت کشور آلبانی، تاکید کرد: مجاهدین(منافقین) به تعهدات خود پایبند نبودند و توافق را زیر پا گذاشتند؛ مداخله پلیس مطابق با قانون و بر اساس حکم دادگاه عالی مبارزه با تروریسم صورت پذیرفت و مانند اقدام‌های پلیس در هر بخش دیگری از قلمرو آلبانی انجام شد.

 

 

آلبانی همچنین گفته است که در مورد موضوع تلفات جانی، تمام بررسی‌های لازم انجام می‌شود.

 

 

سرنوشت دستمال کاغذی‌های یک بار مصرف!

 

به نظر می‌رسد که کشورهای غربی به عناصر ضد انقلاب به ویژه گروهک تروریستی منافقین نگاه ابزاری و مصرفی داشته و پس از استفاده از آن‌ها این عناصر مزدور را به سطل آشغال تاریخ هدایت کرده‌اند. گروهک تررویستی منافقین از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی و آغاز جنگ تحمیلی با همکاری موساد و سرویس‌های اطلاعاتی غربی دست به آشوب، ترور و کشتار مردم بی‌گناه زده و از کودک سه ساله تا پیرمرد ۹۰ ساله را شهید کردند.

 

 

این گروهک آلوده پس از متواری شدن بنی‌صدر و مسعودرجوی از کشور در تابستان سال ۱۳۶۰ و تشکیل شورای تروریستی در فرانسه میخ آخر را نیز بر تابوت خود زده و با همکاری مستقیم با رژیم بعثی صدام نقش ستون پنجم را برای دشمن بازی کرده و به گروهی سرسپرده تبدیل شدند.

 

 

منافقین پس از اقدام عملیات غرور آفرین مرصاد به تدریج دچار دگردیسی ژنتیکی نیز گردیده و با طلاق‌های اجباری درون تشکیلاتی خود را در مسلخ یک کالت(فرقه تروریستی) فرو بردند.

 

 

از آن زمان این گروهک مزدور به دلیل کینه شدید از مردم ایران و نداشتن پایگاه اجتماعی خاص در داخل کشور دچار شوک سیاسی شدید شده و برای امرار معاش دست به هر جنایت، خودفروشی و دشمنی زده است، این گروهک تروریستی به «عروس هزار داماد» در میان سرویس‌های اطلاعاتی منطقه معروف بوده و هربار برای مزدوری و دست‌بوسی میان کشورهای مختلف دست به دست شده است.

 

 

آخرین ماموریت این گروهک تروریستی در آشوب‌های پاییزی با رمز ژینا بوده است که با هماهنگی سازمان سیا صورت گرفته است.

 

حمله پلیس آلبانی به مقر تروریستی این گروهک و جمع آوری اسناد، تجهیزات و امکانات سخت افزاری و نرم افزاری ان‌ها نشان از آن دارد که برای بسیاری از کشورهای غربی این گروهک تروریستی و بدنام به پایان خط رسیده و کارکرد آن در حد داعش تغییر فاز خواهد یافت.

 

 

مسعود خدابنده محافظ سابق مسعود رجوی درباره استفاده ابزاری از این گروهک تروریستی و مزدور نوشته است:

 

مریم رجوی چهل سال است می‌خواهد یک ویزای دو روزه آمریکا بگیرد، ولی هنوز موفق نشده است. مایک پمپئو زمانی رئیس سازمان سیا و زمانی وزیر امور خارجه امریکا بوده و می‌توانست با یک امضا، ویزای وی را تأیید کند ولی نکرد. شخصاً یادم هست که در سال ۱۹۹۴ وقتی به عنوان مسئول حفاظت، مریم را مخفیانه به پاریس بردم، مریم رجوی، رابط پنتاگون محمد سیدالمدثین را مأمور کرد که تقاضای ویزا بکند. تقاضا همان و ممنوع‌الورود شدن خود سیدالمدثین همان! لذا میزان اعتماد دولت‌های مختلف آمریکا به این گروه و بالاخص مریم رجوی واقعاً قابل توجه است! حتی تحت‌نظر هم حاضر نیستند دو روز در کشورشان او را بپذیرند. به قول دوستی آلبانیائی که می‌گفت: «ما شده‌ایم حیاط خلوت آمریکا. سگشان را لازم دارند ولی نمی‌توانند در خانه نگه دارند. می‌آورند و اینجا می‌بندند.

 

 

 

پاکسازی قلعه حیوانات پس از مانور اقتدار ایران در منطقه و ارسال چند پیام از سوی سران کشورهای اروپایی به ویژه ماکرون برای مفسران سیاسی پیام‌های ویژه‌ای دارد. برای پیش از این مقامات دولتی فرانسه هرگونه تجمع گروهک تروریستی منافقین را ممنوع اعلام کردند. این تجمع که از سال ۲۰۱۸ هر سال با حضور اعضای گروهک تروریستی منافقین و برخی چهره‌های آمریکایی و اروپایی برگزار می‌شد، برای نخستین بار در طول ۵ سال گذشته ممنوع اعلام شده است.پلیس فرانسه در بیانیه‌ای علت این ممنوعیت را احتمال بروز مشکلات امنیتی و اخلال در نظم عمومی اعلام کرده است، گروه تروریستی منافقین، این نشست را هر سال با هدف "زنده نشان دادن خود" و با مهمانان و سخنرانان اجاره‌ای برگزار می‌کند.