شهرخبر

عکس| امید ابراهیمی به شمال پیوست!

عکس| امید ابراهیمی به شمال پیوست!

هافبک سابق استقلال با جدایی از الوکره به تیم الشمال قطر ملحق شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ باشگاه الشمال دقایقی پیش خبر داد که امید ابراهیمی هافبک 35 ساله ایرانی به این تیم ملحق شده و در فصل جدید لیگ ستارگان قطر پیراهن تیم سرخپوش قطری را برتن خواهد کرد.

قرار است امید ابراهیمی در تمرینات این تیم را که از ماه آینده در دوحه آغاز می‌شود، حضور یابد و سپس به اتریش سفر کند تا در اردوی خارجی در اتریش برای آمادگی برای فصل جدید فوتبال 2023/2024 حاضر شود.

الشمال سومین تیم امید ابراهیمی است که با قرارداد یک ساله هافبک دفاعی ایرانی را به خدمت گرفته تا این بازیکنان همچنان در خارج کشور فوتبال خود را ادامه دهد.

ابراهیمی که سابقه عضویت در دوران کوتاه برای تیم اوپن بلژیک را هم دارد، از 5 سال پیش و با ترک اردوی استقلال، به خارج کشور رفته و همچنان کارش را در بیرون لیگ برتر خلیج فارس ادامه می‌دهد.

نکته مهم اینکه الشمال فصل گذشته با پیروزی مقابل الخور در پلی آف لیگ ستارگان قطر در سطح اول فوتبال این کشور ماندنی شد تا ابراهیمی نیز در این لیگ فوتبال خود را ادامه دهد.

او پیش از این در تیمهای الاهلی و الوکره 63 بار به میدان رفت و حالا باید دید دوران حضورش در الشمال چه زمان به طول می‌انجامد.

عکس| امید ابراهیمی به شمال پیوست!

251251