شهرخبر

رقم درخواستی دیوانه‌کننده ستاره پرسپولیس برای تمدید!

باشگاه پرسپولیس پس از قطعی شدن ابقای رضا درویش در سمت مدیرعاملی و تعیین تکلیف هیئت مدیره باشگاه، در اولین اقدام دنبال تمدید قرارداد چند بازیکن تأثیرگذار این تیم است.

در همین زمینه مدیران باشگاه در غیاب این بازیکنان که بیشتر آنها در سفر هستند، مذاکرات ابتدایی را با مدیر برنامه‌های چند بازیکن آغاز کرده‌اند و امیدوارند پس از توافق با آنها، با بازگشت بازیکنان به تهران قراردادها به‌صورت رسمی تمدید شود. این اتفاق در حالی رقم خورده است که فعلاً تکلیف یحیی گل‌محمدی برای فصل آینده مشخص نیست و پرسپولیسی‌ها پس از بازگشت این مربی از سفر خارجی با او در این زمینه مذاکره خواهند کرد.

ظاهرا باشگاه پرسپولیس با هماهنگی که با یحیی گل محمدی داشته برای تمدید قرارداد ۵ بازیکن اقدام کرده است. گولسیانی، صادقی، عالیشاه، آل‌کثیر و  سرلک قراردادشان با پرپسولیس به پایان رسیده اما هنوز قرارداد هیچ یک تمدید نشده است. شنیدیم یکی از این بازیکنان برای تمدید قرارداد با پرسپولیس درخواست ۳۰ میلیارد تومانی داده است!

جالب آن که بازیکن مورد نظر مدعی شده یک تیم داخلی و یک تیم خارجی مبلغی بیش از ۵۰ میلیارد تومان برای یک فصل به او می‌دهند اما به خاطر پرسپولیس او حاضر است تخفیف بدهد!

این گزارش را هم از دست ندهید: چالش‌های بزرگ مدیرعامل پرسپولیس بعد از ابقا/ از راضی کردن یحیی تا نیاز به ۲۵۰میلیارد برای شروع!