شهرخبر
یکشنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۷:۳۳

رئیس کارگروه علل بررسی بدحالی دانش‌آموزان در مجلس از نهایی شدن گزارش این کارگروه خبر داد و گفت: این گزارش جهت بررسی در جلسه علنی تقدیم رئیس مجلس شده است.

صحن مجلس

به گزارش همشهری آنلاین، حمیدرضا کاظمی رئیس کارگروه علل بررسی بدحالی دانش‌آموزان در مجلس از اتمام بررسی گزارش این کارگروه درباره بد حالی دانش آموزان خبر داد و گفت این گزارش جهت قرائت در جلسه علنی تقدیم رئیس مجلس شده است.

وی درباره زمان قرائت این گزارش در جلسه علنی گفت: این گزارش در نوبت دستور کار مجلس قرار دارد و در جلسه‌ای که با آقای قالیباف داشتم وی عنوان کرد که گزارش را در اولویت دستورکار قرار خواهیم داد.

رئیس کارگروه بررسی بد حالی دانش آموزان در مجلس گفت:پس از دستور آقای قالیباف به کمیسیون‌های شوراها، امنیت ملی، بهداشت و آموزش برای بررسی علل بدحالی دانش‌آموزان، هر یک از این کمیسیون‌ها چند نماینده برای تشکیل کارگروه بررسی علل بدحالی دانش آموزان، معرفی کردند که کمیته مربوطه در مجلس تشکیل شد.

کاظمی عنوان کرد: این کارگروه چند جلسه با حضور مسئولانی از وزارت اطلاعات، اطلاعات سپاه ، وزارت آموزش و پرورش و ... برگزار و علل بدحالی دانش‌آموزان را بررسی کرد.

وی اظهار کرد: علاوه بر این گزارشات مکتوبی نیز از دستگاه‌های مختلف در این باره اخذ شد و در نهایت گزارش مکتوب از علل بد حالی دانش آموزان تهیه و تدوین و جهت بررسی در جلسه علنی تقدیم هیئت رئیسه مجلس شد.

به گزارش تسنیم؛ این کارگروه متشکل از خاتمی، ابراهیمی و زهرا شیخی از کمیسیون بهداشت، متفکرآزاد و وحیدی از کمیسیون آموزش، آصفری و کاظمی از کمیسیون شوراها و همچنین همتی و کریمی‌قدوسی از کمیسیون امنیت ملی بودند.