شهرخبر

سند تبیین راهبردی تحقق شعار سال ۱۴۰۲ وزارت دفاع رونمایی شد

سند تبیین راهبردی تحقق شعار سال 1402 وزارت دفاع رونمایی شد

همایش مدیران ارشد وزارت دفاع با حضور رئیس ستادکل نیروهای مسلح برگزار و سند تبیین راهبردی تحقق شعار سال ۱۴۰۲ با رویکرد پشتیبانی دفاعی و مشارکت در تولید ملی رونمایی شد.

به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم، همایش مدیران ارشد وزارت دفاع با حضور سردار سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، سردار شادمانی معاون هماهنگ کننده قرارگاه خاتم الانبیاء(ع)، امیر سرتیپ آشتیانی وزیر دفاع، وحید جلال زاده رئیس کمسیون امنیت ملی مجلس و جمعی از مدیران ارشد وزارت دفاع برگزار و رونمایی از سند تبیین راهبردی تحقق شعار سال 1402 با رویکرد پشتیبانی دفاعی و مشارکت در تولید ملی انجام شد.

 

سردار رضا طلایی نیک معاون توسعه و برنامه ریزی راهبردی و امور مجلس گفت: این برنامه جامع و  جهشی برای پشتیبانی دفاعی و مشارکت در تولید ملی با همفکری‌های بسیار زیادی در سه بخش تدوین شده است.

وی ادامه داد: این برنامه در بخش اول به تحلیل راهبردی و تبیین انتظارت رهبر معظم انقلاب می پردازد و در بخش دوم شامل مجموعه‌ای از راهبردهای و رویکردهای اختصاصی برای وزارت دفاع است و بخش سوم نیز در حوزه برنامه و بودجه طراحی و تدوین شده است.

معاون برنامه‌ریزی راهبردی وزارت دفاع  با تاکید بر با برنامه بودن ودجا به عنوان مرکز موفقیت در کنار معنویت و ولایت پذیری افزود: وجود پشتوانه فکری و اسناد بالادستی مانند برنامه جهشی، افق روشن و قابل اندازه گیری برای میزان تحقق و مدیریت برنامه‌ها و آرزوها و اهداف را ارائه می‌دهد و امروز با همفکری، مشورت و تفاهم با سازمان‌ها این برنامه جهشی تدوین و ابلاغ می شود.

انتهای پیام/