شهرخبر

جیانی: سیستم تیمی، نحوه حملات و عملکرد پاسورهای ایران لذت‌بخش بود

جیانی: سیستم تیمی، نحوه حملات و عملکرد پاسورهای ایران لذت‌بخش بود

سرمربی تیم ملی والیبال فرانسه گفت: تیم ملی والیبال ایران در این فصل از لیگ ملت‌­های والیبال با ترکیب کنونی شانس بسیار خوبی برای درخشیدن دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون والیبال؛ ملی‌پوشان والیبال ایران امروز (یکشنبه 14 خرداد) در دیداری تدارکاتی به مصاف فرانسه رفتند که در نهایت با توافق سرمربیان طرفین دیدار دو تیم با نتیجه دو بر دو به پایان رسید.

آندره‌آ جیانی پس از این دیدار اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود و نخستین مسابقه تدارکاتی ما محسوب می‌شد. خوشحالم از این که فرصتی فراهم شد تا بازیکنانم را در طول رقابت محک زدم، خصوصا بازیکنان جوان تیم را. همان‌طور که آگاه هستید این دوره از لیگ ملت­‌های والیبال را در هفته نخست با بازیکنان جوان خود شروع می‌­کنیم و باید این جوانان در چنین دیدارهایی مورد بررسی قرار گیرند. تصور می‌­کنم که می‌­توانیم شروع خوبی در این رقابت‌­ها داشته باشیم.

سرمربی تیم ملی والیبال فرانسه در ادامه افزود: ایران نیز شرایطی مشابه تیم ما دارد. امسال در این تیم بازیکنان جوان بیشتری نسبت به سال گذشته حضور دارند. این دیدار دوستانه تفاوت­‌های زیادی با مسابقات رسمی در لیگ ملت­‌ها دارد. اما از سیستم تیمی، نحوه حملات و عملکرد پاسورها در تیم ملی والیبال ایران لذت بردم. همچنین دو قطر پاسور نحوه بازی کاملا متفاوتی دارند.

جیانی با تاکید بر این که تیم ملی والیبال ایران ترکیبی از بازیکنان با تجربه و جوان است، تصریح کرد: سیدمحمد موسوی بازیکنی با تجربه و فوق­‌العاده است. تصور می‌­کنم تیم ملی والیبال ایران در این فصل از لیگ ملت‌­های والیبال با ترکیب کنونی شانس بسیار خوبی برای درخشیدن دارد.

سرمربی تیم ملی والیبال فرانسه در پایان گفت: این عادت من است که در مسابقات دوستانه برای برقراری یک جو خوب و دوستانه پیش از آغاز بازی با سرمربی و بازیکنان تیم حریف گپ و گفتی دارم. نهایتا همگی عضو یک خانواده بزرگ هستیم. در این جمع خانوادگی می­‌توانیم بیشتر گفت‌و‌گو کنیم.

انتهای پیام/