شهرخبر

مهاجم ایرانی تیم فوتبال پورتو گفت: اگر تیمم به پیروزی برسد و من موفق به گلزنی شوم فوق‌العاده خواهد بود.

طارمی

به گزارش همشهری‌آنلاین، مهدی طارمی درمورد کسب عنوان آقای گلی لیگ پرتغال اظهار کرد: از همه تشکر می‌کنم که موجب شدند تا این موفقیت برای من کسب شود. برای نخستین بار است که عنوان آقای گلی را کسب می‌کنم. من همیشه تمام تلاشم را به کار گرفتم تا تیمم به پیروزی برسد، چراکه مهمترین موضوع موفقیت تیم است.  

وی ادامه داد: اگر تیم موفق باشد و من گل بزنم فوق‌العاده خواهم بود و اگر هم من گل نزنم بازهم از پیروزی تیمم خوشحال می‌شوم. همیشه سعی می‌کنم که گل بزنم تا در موفقیت تیمم سهم داشته باشم و به تیمم کمک کنم.

طارمی درخصوص بهترین گلی که امسال به ثمر رسانده، گفت: گل مورد علاقه من گلی است که به بنفیکا زدم و توانستیم با نتیجه ۲ بر یک به پیروزی برسیم. تمام گل‌هایی که زده‌ام را به یاد نمی‌آورم، اما گلزنی در بازی‌های بزرگ لذت دیگری دارد.

مهاجم ایرانی تیم فوتبال پورتو خاطرنشان کرد: برایم مهم نیست که چگونه، اما سعی می‌کنم که برای تیمی که در آن بازی می‌کنم گلزنی کنم، چون یک گل هم یک گل است! تلاش می‌کنم هر سال بهتر بشوم و برای تیمم موثرتر باشم.

وی درباره چهار گلی که در برتری ۴ بر ۲ پورتو مقابل فامالیکائو به ثمر رساند، عنوان کرد: آن مسابقه یک بازی خیلی خوب بود که برای اولین بار در یک مسابقه چهار گل زدم. برای این چهار گل و پیروزی خیلی خوشحال شدم.