شهرخبر

افزایش قیمت در خانواده کوییک + قیمت محصولات سایپا در بازار

اقتصاد 100-ارزیابی‌ها از رشد و ثبات قیمت محصولات سایپا در بازار حکایت دارد، بطوریکه این افزایش به خانواده «کوییک» و «تیبا صندوقدار» رسید.

افزایش قیمت در خانواده کوییک + قیمت محصولات سایپا در بازار

رشد قیمت برخی از محصولات سایپا در بازار امروز در حالی رقم خورد که طی روزهای اخیر شاهد کاهش قیمت در این بازار بودیم، اما این روند امروز تغییر کرد. از سوی دیگر روند رشد قیمت امروز در حالی صورت گرفت که نرخ دلار شکل کاهشی داشت.  

از سوی دیگر افت قیمت در حالی رقم خورده که به گفته فعالان این بازار هنوز خبری از مشتری نیست و طرح فروش محصولات شرکت‌های خودروساز با ساز و کار نوبت دهی موجب تعمیق رکود در بازار شده است.

براساس ارزیابی‌ها امروز «تیباصندوقدار» در بازار رشد 5 میلیون داشت و خانواده «کوییک» هم رشدی 2 میلیونی را تجربه کرد.

قیمت محصولات سایپا در بازار

خودروهای «شاهین»، «کوییکR »، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2 معمولی» و «ساینا» محصولاتی هستند که امروز مورد ارزیابی قرار گرفتند.

قیمت «شاهین» امروز در بازار 600 میلیون تومان باقی ماند. از سوی دیگر رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که خانواده کوییک هم امروز رشد 2 میلیونی داشت، با این شرایط «کوییک‌R» در بازار 355 میلیون تومان شد و «کوییک معمولی» هم در بازار 350 میلیون تومان قیمت‌گذاری خورد. اما در میان خانواده تیبا هم امروز «تیبا صندوقدار» در بازار 350 میلیونی قیمت گذاری شد و رشد 5 میلیون تومانی را تجربه کرد، «تیبا 2 معمولی» هم در بازار 353 میلیون تومان دست به دست شد و تغییر قیمت نداشت. از سوی دیگر رصد بازار نشان دهنده آن است که «ساینا» هم بدون تغییر در بازار 342میلیون تومان قیمت‌ خورد.