شهرخبر

درویش: بیراوند سرمایه ملی است؛ باید به او احترام گذاشت/ گل‌محمدی یک سال دیگر قرارداد دارد و باید بماند

درویش: بیراوند سرمایه ملی است؛ باید به او احترام گذاشت/ گل‌محمدی یک سال دیگر قرارداد دارد و باید بماند

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس علیرضا بیرانوند را سرمایه ملی خواند و احترام به او را ضروری دانست.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، رضا درویش در حاشیه دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و استقلال در فینال جام حذفی اظهار داشت: تیم ما آماده و سرحال و قبراق است تا جام دیگری را برای علاقه‌مندان به پرسپولیس به ارمغان بیاورد. از این روز خوش یمن‌تر وجود ندارد؛ ولادت امام رضاست و بهترین کادویی که می‌توان به هواداران داد، قهرمانی در این جام است که ان‌شاءالله بازیکنان همه تلاش خود را به کار می‌گیرند تا بتوانند این قهرمانی را مهیا کنند.

 

وی درباره ممنوعیت عقد قرارداد دلاری با بازیکنان و مربیان خارجی یادآور شد: حتماً باید یک تحلیلی روی این بخش‌نامه شده باشد. سؤال این است که وضعیت بازیکنی که از قبل قرارداد دارد، چگونه می‌شود؟ البته این چیز خامی است و مجال بیشتری می‌خواهد تا روی آن بررسی‌های کارشناسی شود و پس از آن راهکاری پیدا کرد.

درویش درباره فحاشی هواداران استقلال علیه علیرضا بیرانوند و مصاحبه دیروز ساپینتو علیه دروازه‌بان پرسپولیس گفت: بیرانوند فردای دربی قبلی عذرخواهی کرد. او همیشه به خوش‌اخلاقی و خوش‌خلقی معروف است. هواداران استقلال هم باید بدانند او برازنده‌ترین دروازه‌بان آسیا و یک سرمایه ملی است. باید همیشه این را بدانیم که باید به سرمایه‌های ملی احترام بگذاریم؛ چه استقلالی باشد، چه پرسپولیسی و چه سپاهانی. در واقع به صرف ایرانی بودن باید احترام گذاشت. شاید برخی تماشاگرنماها این کار را انجام می‌دهند، وگرنه تماشاگر واقعی فوتبال به سرمایه ملی بی‌احترامی نمی‌کند.

مدیرعامل پرسپولیس درباره احتمال جدایی یحیی گل‌محمدی از جمع سرخپوشان تأکید کرد: گل‌محمدی یک سال دیگر قرارداد دارد و بالطبع باید بماند. این مسائل بیشتر در فضای مجازی است که شاید برای آنکه آن خبر بیشتر دیده شود، دنبالش هستند، وگرنه کسی که قرارداد دارد، صحبت پیرامون جدایی‌اش غیرحرفه‌ای است.

درویش در پایان راجع به حضور علی پروین در تمرین پرسپولیس اظهار داشت: او بزرگ فوتبال ما و بزرگ تیم پرسپولیس است. به هر حال لازم است که پیشکسوتان به تمرین بیایند. پروین هم با توجه به اینکه بازی حساسی داریم، آمده بود تا بگوید تیم شایسته پیروزی است.

انتهای پیام/