شهرخبر

سریال «رهایم کن» با پشت سر گذاشتن قسمت پانزدهم، تا سه قسمت دیگر به پایان می‌رسد و پرونده این سریال برای همیشه بسته خواهد شد.

آزاده صمدی

به گزارش همشهری آنلاین، سریال «رهایم کن» که این روزها از شبکه نمایش خانگی منتشر می‌شود و کم‌حاشیه نداشته به قسمت‌های پایانی پخش نزدیک شده است. به تازگی تصاویری از قسمت‌های جدید این سریال منتشر شده است.

«رهایم کن» سریال نمایش خانگی ایرانی در ژانر عاشقانه و اجتماعی به کارگردانی شهرام شاه‌حسینی است؛ کارگردانی که سال گذشته سریال «می‌خواهم زنده بمانم» را بر اساس متنی از (مجید مولایی و دو نویسنده دیگر) با حضور سحر دولت‌شاهی و حامد بهداد ساخت و وعده تولید قسمت جدید این مجموعه را هم داد اما در نهایت یک سال بعد از سریال «رهایم کن» رونمایی کرد.

متن «رهایم کن» را هم مجید مولایی با همراهی دو نویسنده دیگر در ۱۸ قسمت نوشته است و تهیه‌کننده کار هم خودش است.

داستان سریال درباره دو برادر از یک خانواده سرشناس ساکن روستای سیاه‌رود به نام‌های حاتم (محسن تنابنده) و هاتف (هوتن شکیبا) است که با هم در تقابل عاطفی قرار می‌گیرند و بخشی از حاشیه‌های «رهایم کن» هم از همین‌جا شروع می‌شود. دریکی از سکانس‌های مهم قسمت ۱۴ این سریال نغمه (آزاده صمدی) به سراغ حاتم (محسن تنابنده) می‌آید و در لفافه به او می‌گوید که همچنان عاشق حاتم است و به او فکر می‌کند.

با این همه این مجموعه تلویزیونی که حالا عرضه ۱۴ قسمت را پشت سر گذاشته، همچنان در حال انتشار است و از آنجا که مخاطب قابل توجهی را هم با خود همراه کرده است که بابت تماشا پول می‌پردازند، توقف آن غیرمحتمل به نظر می‌رسد.

هرچند ساترا اخیرا در توضیحاتی اعلام کرده، این سریال فاقد مجوز تولید و انتشار از این نهاد است اما از آنجا که یک نهاد تنظیم‌گر است و ضابط قضایی نیست، در نتیجه مکاتبه لازم با قوه قضاییه را انجام داده است. ضمن اینکه در جریان پخش، همچنین تبلیغات محیطی این سریال شبکه خانگی متوقف شده است.

محسن تنابنده، هوتن شکیبا، هدی زین‌العابدین، مهدی حسینی‌نیا، بابک کریمی، مونا احمدی، مائده طهماسبی، شهرام قائدی، رابعه مدنی، آزاده صمدی، حسن معجونی، یوسف تیموری و سام نوری از بازیگران مجموعه «رهایم کن» هستند.