شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#پرسپولیس#جام حذفی

خبرورزشی‌گردی| گل محمدی: فینال جام حذفی بازی مرگ و زندگی من نیست/ به چیزی جز پرسپولیس و بردن جام فکر نمی‌کنم

چند سال قبل در اواخر فروردین سال ۱۳۹۲ یحیی گل‌محمدی سرمربی وقت پرسپولیس در آستانه بازی فینال جام حذفی تیمش مقابل سپاهان مصاحبه اختصاصی و جالبی را با خبر ورزشی داشت و گفت: بازی سختی است و سپاهان یک تیم‌های خوبه فوتبال ایران است ولی ما می‌خواهیم هجومی‌ کار کنیم تا با حمایت تماشاگران خود بازی را ببریم و قهرمان جام حذفی شویم.

وی افزود: برد در دیدار فینال برای ما خیلی مهم است نه فقط برای من بلکه برای خیلی‌های دیگر هم این بازی مهم و تاثیرگذار است. با این حال بازی فینال برای من مرگ و زندگی نیست چون فکر می‌کنم فوتبال یک بازی است و به همین دلیل نمی‌دانم به خاطر یک بازی میمیرم یا با برد آن می‌مانم. همین الان هم چند پیشنهاد مختلف از دیگر تیم‌ها دارم ولی با این وجود اصلاً به مسئله دیگری غیر از پرسپولیس و نتیجه گیری در فینال فکر نمی‌کنم. همه می‌دانند هواداران پرسپولیس به جام فکر می‌کند نه چیز دیگری.

گل محمدی در ادامه درباره مقایسه او با دنیزلی خاطر نشان کرد:  من نمی‌توانم بگویم از دنیزلی بدتر یا بهترم. فکر می‌کنم قیاس مربیان هم کار درستی نیست. شما خودتان آمار و ارقام نتایج مربیان را دارید و می‌توانید کار آنها را با هم قیاس کنید. دنیزلی مربی بزرگی است که ۳ جام با تیم‌های بزرگ ترکیه ای کسب کرده است اما در زمان حضور ایشان اتفاقاتی افتاد که پرسپولیس ۴ تا ۴ تا می‌خورد ولی همین مربیدر سخت ترین شرایط دربی را با ۱۰ بازیکن از استقلال برد.

مصاحبه یحیی گل محمدی در تاریخ ۲۹ فروردین سال ۱۳۹۲ را در خبرورزشی مشاهده می‌کنید.

خبرورزشی‌گردی| گل محمدی: فینال جام حذفی بازی مرگ و زندگی من نیست/ به چیزی جز پرسپولیس و بردن جام فکر نمی‌کنم