شهرخبر

غوغای مهدی طارمی در اروپا | این عکس ستاره تیم ملی افتخاری برای ایران !

غوغای مهدی طارمی در اروپا | این عکس ستاره تیم ملی افتخاری برای ایران !
صد آنلاین | مهدی طارمی مهاجم ایرانی تیم فوتبال پورتو علاوه بر کسب عنوان آقای گلی این فصل از مسابقات لیگ پرتغال، به عنوان بهترین بازیکن این رقابتها هم انتخاب شد.

تیم فوتبال پورتو با وجود پیروزی ۳ بر صفر مقابل ویتوریا گیمارش در هفته پایانی لیگ پرتغال نتوانست در رقابت با بنفیکا به عنوان قهرمانی دست یابد و در نهایت در پایان این فصل از رقابتها، با ۸۵ امتیاز نایب قهرمان شد.

 

مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو در بازی مقابل ویتوریا گیمارش یک گل زد و یک پاس گل داد تا با به ثمر رساندن ۲۲ گل، عنوان آقای گلی این مسابقات را از آن خود کرد.

 

طارمی علاوه بر ۲۲ گل، ۷ پاس گل را هم به نام خود در این فصل از لیگ پرتغال ثبت کرد تا در مجموع روی ۲۹ گل تاثیر مستقیم داشته باشد.

 

سایت «گل پوینت» که هر هفته به ارزیابی آماری بازیکنان و مسابقات لیگ پرتغال می‌پرداخت، در پایان این فصل از بازی‌ها بهترین و با احتساب تمام نمرات اقدام به معرفی ارزشمندترین و بهترین بازیکن مسابقات کرد.

 

بر اساس آمار و اطلاعات این سایت، طارمی با کسب نمره ۸ عنوان بهترین بازیکن، در جایگاه اول ایستاد و بعد از او «لوری» و «هورتا» از تیم براگا و «پدرو گونزالس» از اسپورتینگ لیسبون با ۷ عنوان قرار گرفتند.

 

طارمی و پورتو هرچند شانس قهرمانی در لیگ را از دست دادند اما در حال حاضر در فینال جام حذفی پرتغال هستند و روز ۱۴ خرداد برای کسب عنوان قهرمانی جام حذفی به مصاف براگا می‌روند.

عکس| افتخاری تکرار نشدنی برای مهدی طارمی/ ستاره ایران بهترین بازیکن لیگ پرتغال شد