شهرخبر

باید از حسن یزدانی کشتی‌گیر استثنایی کشورمان محافظت کنیم

باید از حسن یزدانی کشتی‌گیر استثنایی کشورمان محافظت کنیم

مربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: حسن یزدانی چهره استثنایی کشتی کشورمان است و باید از او برای مسابقات مهم آتی بخصوص المپیک محافظت کنیم.

به گزارش خبرآنلاین از آذربایجان‌غربی، احسان امینی در نشست خبری رقابت‌های کشتی آزاد جام تختی ارومیه در جمع خبرنگاران گفت: برای تمام کشتی‌گیران وزن ۸۶ کیلوگرم از جمله "حسن یزدانی" ارفاق وزن صورت گرفته با این حال اگر حسن یزدانی در جام تختی قهرمان شود، کار علیرضا کریمی - که در این مسابقات بدلیل مصدومیت غایب است، برای رسیدن به تیم ملی مشکل و براساس برنامه کادرفنی حسن یزدانی نماینده کشورمان در بازی‌های آسیایی و مسابقات جهانی خواهدبود.

وی افزود: در مسابقات ارومیه، ۳ وزن ۶۵، ۷۰ و ۹۲ کیلوگرم مرحله نهایی نیست و یک دور دیگر رقابت بین کشتی گیران برگزار خواهدشد.

مربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: تصمیم و سیاست کادر فنی انتخاب کشتی گیر تیم ملی از مسابقات انتخابی است ولی محمدحسین محمدیان با مدارک پزشکی در مسابقات قهرمانی کشور حضور نیافت و بعد از شرکت در جام باشگاهای جهان، در انتخابی جام تختی نیز حضور نیافت و به همین دلیل و برای جلوگیری از بدعت گذاری این اتفاقات مجوز حضور در جام تختی را به او ندادیم.

سی و چهارمین دوره مسابقات کشتی آزاد جام تختی به میزبانی ارومیه ۴ و ۵ خردادماه برگزار خواهدشد.

258 258