شهرخبر

سری‌آ ایتالیا؛

فرار رم و مورینیو از شکست خانگی؛ درگیری و ۲ اخراج

فرار رم و مورینیو از شکست خانگی؛ درگیری و ۲ اخراج

تیم فوتبال آاس رم در لحظات پایانی از یک شکست خانگی فرار کرد تا با حداقل امتیاز این هفته را به پایان ببرد.

به گزارش مشرق، روز چهارم از هفته ۳۶ سری‌آ در شرایطی پیگیری شد که آاس رم رده هفتمی در خانه پذیرای سالرنیتانا رده پانزدهمی بود.

در این دیدار شاگردان ژوزه مورینیو در شرایطی به میدان رفتند که آنها در دو بازی اخیر خود موفق به گلزنی نشده و درصدد بودند تا در این دیدار ضمن برتری جایگاه خود را در جدول ارتقا دهند.

در دقیقه ۱۲ این بازی آنتونیو کاندروا برای سالرنیتانا گلزنی کرد اما در دقیقه ۴۵ راجر ایبانز موفق شد کار را به تساوی بکشاند اما این گل با بررسی تصاویر VAR مردود اعلام شد.

در نیمه دوم بازهم شاگردان مورینیو به دنبال جبران نتیجه بودند و در دقیقه ۴۷ استفان الشعراوی موفق شد رم را به بازی بازگرداند اما ۶ دقیقه بعد دوباره این سالرنیتانا بود که با گلزنی بولایه دیا پیش افتاد تا سالرنیتانا در آستانه یک برد شیرین قرار گیرد.

در شرایطی که بازی به لحظات پایانی خود نزدیک می‌شد نمانیا ماتیچ در دقیقه ۸۳ کار را به تساوی کشاند تا دو تیم به حداقل امتیاز بسنده کنند. با این نتیجه کار مورینیو و شاگردانش برای کسب سهمیه فصل آتی لیگ اروپا سخت‌تر از قبل شود.

در ثانیه‌های پایانی این بازی به دلیل دیگری دو بازیکن و دخالت نیمکت نیشینان داور بازی سرمربی سالرنیتانا و یکی از اعضای رم را با کارت قرمز جریمه کرد.