شهرخبر

بیرانوند: نذر داشتم باید ادا می کردم/ از دیدن این بچه ها کلی انرژی گرفتم

علیرضا بیرانوند ستاره پرسپولیس در این فصل که عنوان بهترین گلر لیگ برتر را هم مال خود کرد، قبل از بازی آخر تیمش مقابل نساجی دست به کار جالبی زد. بیرانوند قبل از سفر پرسپولیس به قائمشهر در اقدامی خیرخواهانه با حضور در یک مرکز خیریه برای کودکان بی سرپرست در کرج، ساعاتی را با این بچه ها گذراند. علیرضا چند دست لباس پرسپولیس و هدایایی را تهیه کرد و با خودش به این مرکز خیریه برد تا بین بچه ها تقسیم کند و ساعاتی را هم در کنار آن ها حضور داشته باشد. بیرانوند به نوبت با تک تک بچه ها عکس یادگاری گرفت و حتی با آن ها فوتبال بازی کرد و بچه های حاضر در این مرکز خیریه هم حسابی با دیدن بیرانوند ذوق زده شدند.

در همین خصوص با علیرضا بیرانوند تماس گرفتیم تا در مورد حضورش در این مرکز خیریه صحبت کنیم. بیرانوند در این خصوص به خبرورزشی گفت: قبل از بازی با گل گهر نذر کرده بودم که اگر این بازی را ببریم به یکی از مراکز خیریه که مربوط به بچه ها است بروم، هدایایی به آن ها بدهم و هم چند ساعتی در کنارشان وقت بگذرانم و کلی با هم کیف کنیم.

خداراشکر بازی با گل گهر را بردیم و من هم باید نذرم را ادا می کردم. قبل از سفر به قائمشهر برای بازی با نساجی این فرصت دست داد تا به کرج بروم و در کنار این بچه های دوست داشتنی باشم. کلی گفتیم، خندیدیم و با هم بازی کردیم. به من در کنارشان خیلی خوش گذشت و واقعا انرژی مضاعفی از آن ها گرفتم. بچه ها هم وقتی من را دیدند خوشحال شدند و از آرزوهایشان گفتند.

به رسم هدیه لباس پرسپولیس را هم برایشان بردم تا به آن ها کادو بدهم. واقعا روز خوبی بود. دوست دارم باز هم به آنجا بروم و وقتم را در کنار این بچه های نازنین و معصوم بگذرانم.