شهرخبر

مهاجرت معکوس در رژیم صهیونیستی شتاب گرفته است؟ گزارش رسانه صهیونیست از صف‌های طولانی دریافت گذرنامه

مهاجرت معکوس در رژیم صهیونیستی شتاب گرفته است؟ گزارش رسانه صهیونیست از صف‌های طولانی دریافت گذرنامه

تجمع گسترده صهیونیست‌ها برای دریافت گذرنامه و خروج از فلسطین اشغالی باعث شد وزیر امور داخلی رژیم صهیونیستی هم به وجود بحران در این زمینه اعتراف و از مردم بخواهد شیکباتر باشند.

به گزارش سایت عبری زبان خبرگزاری تسنیم نشریه تایمز آو اسرائیل در گزارشی در این رابطه نوشت، بعد از تشکیل صف‌های بسیار طولانی در مقابل دفاتر صدور گذرنامه که با وجود افزایش ساعات دفاتر صورت گرفته، وزیر امور داخلی اسرائیل از مردم خواست تا شکیبایی از خود نشان دهند.

به نوشته این رسانه صهیونیستی، در پی افزایش شدید درخواست صدور گذرنامه، وزارت امور داخلی (رژیم صهیونیستی) اعلام کرد، ساعات کار دفاتر صدور گذرنامه را افزایش داده و در عین حال از مراجعه کنندگان می‌خواهد تا این در خواست خود را به موعد دیگری موکول کنند.

به گفته خبرنگاران این رسانه تجمع مردم در مقابل دفاتر صدور گذرنامه در قدس، تل‌آویو، حیفا و بئر السبع چهار مرکز اصلی صدور گذرنامه در این رژیم بسیار زیاد است و بسیاری حتی با وجود داشتن وقت قبلی بازهم موفق به دریافت گذرنامه نشدند به ویژه که برخی از هکرها هم موفق شدند، هزاران وقت از سامانه نوبت دهی ، دریافت و آن را در بازار سیاه به درخواست کنندگان صدور گذرنامه بفروشند.

گفتنی است با وجود آن که رژیم صهیونیستی تلاش می‌کند این ازدحام را به آغاز فصل تابستان یا تسهیلات ارائه شده برای صدور گذرنامه مربوط بداند، اما به اعتقاد برخی از کارشناسان این مسئله را با جنگ اخیر در غزه و احتمال درگیری جدید با مقاومت مرتبط می‌دانند.

انتهای پیام/