خودکشی ناگهانی خوانننده محبوب پاپ

​ نامه خودکشی هِسو خواننده 29 ساله کره ای در کنار جسدش پیدا شده است. هِسو خواننده سبک تروت در 15 می، در حالی که تنها 29 سال داشت فوت کرده است.

علت مرگ این خانم خواننده خودکشی عنوان شده است.حتی یک یادداشت خداحافظی نیز از این خانم خواننده پیدا شده است.

سازمان دهندگان رویداد روز گوانجومیون، جایی که هِسو قرار بود در 20 می در آن اجرا کند، این خبر ناراحت کننده را به رسانه‌ها تایید کرده‌اند.

در 13 ماه مه، پلیس کره جنوبی گزارش داد که جسد یک خواننده زن 30 ساله را به همراه یک یادداشت خودکشی در یک مجتمع آپارتمانی پیدا کرده است.

پلیس هیچ مدرکی دال بر سندسازی و اشتباه بودن اطلاعات در این پرونده پیدا نکرده است.

به دلیل پیدا شدن یک یادداشت خودکشی در کنار جسد این خانم خواننده دلیل فوت او خودکشی اعلام شده است.

خودکشی خانم خواننده محبوب!!

گمان می‌رود جسد پیدا شده متعلق به هِسو خواننده سبک تروت باشد. چیزی که به شایعات مرگ این خانم خواننده دامن زده است، این بود که بخش نظرات حساب اینستاگرام او از تاریخ 14 می خاموش می‌باشد.

این خواننده همیشه در اکانت‌های شبکه‌های اجتماعی خود بسیار فعال بود و به گزارش وقت صبح هر روز با هوادارانش در ارتباط بود.

هِسو متولد سال 1993 است و در دانشگاه ملی هنر کره در پانسوری، در رشته موسیقی سنتی کره تحصیل کرده است.

با این حال، او بعداً پس از دنبال کردن موسیقی هنرمند جو هیون می، اشتیاق خود را به سبک تروت را پیدا کرد. او اولین آلبوم خود را به نام زندگی من، در سال 2019 منتشر کرده است.

این خواننده تروت به طور فعال در برنامه‌های موسیقی از جمله، «Gayo Stage»، «Morning Yard»، «The Trot Show»، «How Do You Play» و ویژه برنامه سال نو قری شبکه KBS TV2 در ژانویه 2023 حضور داشته است.