خودکشی 2 آدمکش بعد از 3 جنایت خونین

به گزارش رکنا،پلیس کانادا اعلام کرده در حال بررسی «همه یافته‌های تحقیق اکام مک لئود» ۱۹ ساله و «بریر اشمگلسکی» ۱۸ ساله کانادایی مظنون به قتل «لوکاس فولر» ۲۳ ساله اهل استرالیا و «چینا دیز» ۲۴ ساله امریکایی و همچنین «لئونارد دیک» ۶۴ ساله کانادایی بودند که اجسادشان در اواسط ماه ژوئیه در امتداد بزرگراهی دورافتاده در شمال استان «بریتیش کلمبیا»ی کانادا کشف شد.

 اجساد این دو نوجوان مظنون به قتل در تاریخ هفتم اوت پس از یک جست‌و‌جوی دو هفته‌ای و عملیات تعقیب ملی در نزدیکی شهر «گیلم» پیدا شد.

 پلیس کانادا اعلام کرده که کالبدشکافی قادر به تعیین زمان مرگ این دو نوجوان نیست اما نشانه‌هایی قوی مبنی بر زنده بودن آنها برای دست‌کم چند روز پس از آخرین مشاهده آنها در تاریخ ۲۲ ژوئیه و در جریان جست‌و‌جوی فشرده در منطقه «گیلم» وجود دارد.

 طبق اعلام پلیس این کشور دو سلاح گرم نیز در کنار اجساد «مک لئود» و «اشمگلسکی» کشف شده و بررسی‌های قانونی در حال رسیدگی به این موضوع است که آیا این دو سلاح به قتل «لوکاس فولر»، «چینا دیز» و «لئونارد دیک» مرتبط هستند یا خیر؟ پلیس تاکنون چگونگی شلیک شدن به این سه نفر را اعلام نکرده است.

 پدر «بریر اشمگلسکی» نیز ضمن تسلیت به خانواده‌های مقتول اعلام کرده از این اتفاق بسیار متأسف بوده و احساس خانواده‌های قربانیان را به طور کامل درک می‌کند.

 پلیس کانادا اعلام کرده در حال بررسی «همه یافته‌های تحقیقاتی تا به امروز» است و امیدوار است که با تکمیل روند بررسی، جزئیات بیشتری را «ظرف چند هفته آینده» اعلام کند.