شهرخبر

درویش: به مورایس خوراک ناسالم می‌دهند

درویش: به مورایس خوراک ناسالم می‌دهند

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: یقین بدانید که پرسپولیس با همه قدرت در لیگ قهرمانان آسیا شرکت می‌کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، رضا درویش پس از برد 4 بر صفر پرسپولیس مقابل گل‌گهر، در جمع خبرنگاران گفت: بچه‌ها مزد بازی خوب و هماهنگ خود را گرفتند و با نتیجه خوب بردند. این حلاوت و شیرینی نوش جان هواداران باشد. بچه‌ها مصمم بودند که با همه وجود بیایند و بازی کنند. گل‌گهر نه از بازیکن و نه مربی وابستگی به پرسپولیس نداشت که محل بحث برای برخی از حریفان باشد.

وی درباره صحبت‌های مورایس در نشست خبری پیرامون مجتبی حسینی و مازیار زارع سرمربیان تیم‌های پیکان و ملوان گفت: آن طفلک که اصلاً بازیکنان ما را نمی‌شناسد. حتی اگر از او بپرسید که 10 بازیکن کشورش را بگوید، احتمالاً شاید نداند، ولی این خوراک ناسالم را به او می‌دهند، به جهت اینکه او هم حقوق بگیر است و اگر اوامر آنها را اجرا نکند و و سخنگوی آنها نباشد، شاید مشکلاتی برای فصل بعدش ایجاد شود. امروز همان مربی که مورایس می‌گفت، نتیجه تیمش با آن چیزی که می‌گفتند، متفاوت بود. پس اگر قرار بود که حرف آنها درست باشد، سپاهان نباید برنده می‌شد. اتکای‌مان به خداست و خدا یاری می‌کند. اگر تقدیرمان باشد، برنده می‌شویم و ان‌شاءالله مزد آن همه تلاش بازیکنان و کادر فنی را خواهیم گرفت.

درویش درباره بازی هفته آینده با نساجی در مازندران عنوان کرد: ما میزبان نیستیم. باید ببینیم چه فضایی را در اختیار پرسپولیس قرار می‌دهند. یقیناً هواداران پرسپولیس از سراسر ایران مشتاق هستند که در جشن قهرمانی شرکت کنند. در ورزشگاه نساجی فضای آنچنانی وجود ندارد و هواداران باید بدانند که فضای محدودی است.

مدیرعامل پرسپولیس درباره مطرح شدن برخی مسائل پیرامون احتمال عدم حضور سرخ‌پوشان در آسیا گفت: آن مدارکی که باید بارگذاری می‌کردیم، انجام دادیم و هیچ مشکلی در بارگذاری مدارک مالی و غیر مالی نداشتیم. نمی‌دانم دلیل این مسائلی که این روزها مطرح می‌شود و شایعاتی که به وجود می‌آید و دوست دارند ذهن هوادار را مخدوش کنند، چیست. خدا کمک کند و ما بر همه نیروهای داخل زمین و بیرون زمین و مشکلاتی که برای ما درست می‌کنند، فائق بیاییم.

درویش یادآور شد: مهم این است که پرسپولیس سرحال و قبراق باشد و بتواند در صحنه‌های بین‌المللی هم شرکت کند. گاهی اوقات فکر می‌کنند اگر بحث پرسپولیس است، بحث درویش است. نه! اینجا بحث ملی است. فوتبال پرسپولیس، فوتبال ملی ایران است که باید در صحنه آسیا باشد. پس باید همیت ایرانی را به کار بگیریم، به جای آنکه سعی کنیم توی کار بگذاریم و اسناد نادرستی را به AFC بفرستیم و بگوییم. با این کارها می‌خواهند فضای مسمومی  را به وجود بیاورند. یقین بدانید که پرسپولیس با همه قدرت در لیگ قهرمانان آسیا شرکت می‌کند.

انتهای پیام/