شهرخبر

اسم یک دروازه‌بان خاص به لیست بازیکنان استقلال اضافه شد/ رقیب حسینی دل ساپینتو را برده است

گروهی از پیشکسوتان استقلال به ویژه از جمع دروازه بانان اسبق این باشگاه نسبت به واکنش‌های متزلزل سید حسین حسینی انتقاداتی را مطرح می‌کردند.

دروازه بان و کاپیتان اصلی تیم استقلال که در جام جهانی دستکش های تیم ملی را در دست داشت و مقابل تیم ملی انگلیس و ولز به میدان رفت پس از بازگشت از جام جهانی هنوز به فرم مطلوب فصل گذشته اش برنگشته است. او که رکورددار کلین شیت در تاریخ لیگ برتر فوتبال کشورمان به شمار می رود با گلی که مقابل صنعت نفت آبادان دریافت کرد حجم انتقادها نسبت به خودش را بیشتر دید.

حسینی که در حال حاضر ذخیره مطمئنی هم ندارد یکی از گزینه‌های مورد نظر سرمربی استقلال برای جدایی است و یا شاید با اضافه شدن یک نفر به جمع دروازه بان استقلال در فصل بعد هم در این تیم باقی بماند.

ریکاردو ساپینتو که هنوز بحث تمدید قراردادش به طور قطع تمام و کمال نشده و در مراحل پایانی اش قرار دارد ظاهراً از حسین پورحمیدی دروازه بان اسبق استقلال و فعلی آلومینیوم اراک برای ایستادن درون دروازه استقلال صحبت کرده تا به لیست بازیکنان مورد نظرش برای فصل بعد اضافه شود.

اسم یک دروازه‌بان خاص به لیست بازیکنان استقلال اضافه شد/ رقیب حسینی دل ساپینتو را برده است

آمار فوق العاده حسین پورحمیدی در لیگ بیست و دوم

حسین پورحمیدی در آخرین بازی تیم آلومینیوم اراک موفق شد برای سومین بار در فصل جاری ضربه پنالتی را مهار کند. پیش از این علیرضا بیرانوند و فرهاد کرمانشاهی (دروازه بان نفت مسجدسلیمان) هرکدام با مهار دو پنالتی همراه با حسین پورحمیدی بهترین پنالتی گیرهای این فصل به شمار می رفتند اما حالا پورحمیدی به تنهایی در صدر بهترین دروازه بانان فصل ایستاده است. ضمن اینکه پورحمیدی با ۱۶ کلین شیت در فصل جاری آمار فوق العاده ای را از خود بر جای گذاشته است.

این دروازه‌بان ۲۵ ساله در پایان لیگ برتر نوزدهم از استقلال جدا شد و با حضور در تیم های شهرستانی حالا امروز در اوج پختگی و آمادگی جسمانی قرار دارد. دروازه بان خوزستانی تیم اراک که همچون برادر دوقلویش هر دو استقلالی هستند، پیش از این نیز در تیم استقلال خوزستان توپ می زده است. شنیده ها حاکی از آن است که او به نزدیکانش نیز گفته که دوست دارد دوباره به استقلال بیاید اما این بار می خواهد درون دروازه بایستد.

سیدحسین حسینی در لیگ نوزدهم و در حالی که پورحمیدی ذخیره اش بود در طول فصل حتی یک بار هم فرصت ایستادن در لیگ برتر و جام حذفی خودش درون دروازه ایستاد و هرگز این فرصت به پوحمیدی نرسید. چه در دوران استراماچونی و چه در دوران فرهاد مجیدی!