شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#خودرو

وزارت ارتباطات:

ادعای واگذاری خودرو شاسی‌بلند به نمایندگان از اساس دروغ است

وزارت ارتباطات اعلام کرد، اظهارات یکی از نمایندگان مجلس مبنی بر واگذاری خودروهای شاسی بلند به این وزارتخانه از اساس کذب است.

ادعای واگذاری خودرو شاسی‌بلند به نمایندگان از اساس دروغ است
|
۱۴۰۲/۰۲/۱۷ ۱۴:۱۰:۰۰
اعتمادآنلاین |

وزارت ارتباطات در واکنش به اظهارات یکی از نمایندگان مجلس مبنی بر واگذاری خودروهای شاسی بلند به این وزارتخانه ضمن تکذیب آن اعلام کرد: از ابتدای دولت سیزدهم تا امروز هیچ خودرویی از هیچ شرکت خودروسازی چه در قالب تفاهم نامه و چه در قالب ثبت نام خارج از نوبت یا به روش هایی دیگر به وزارت ارتباطات و حتی شرکت ها و سازمان های تابعه آن واگذار نشده و طرح این خبر از اساس کذب است. 

به گزارش تسنیم، وزارت ارتباطات استقبال می کند تا در راستای شفافیت در محضر مردم عزیز کشور، آن نماینده محترم و یا هر فرد یا گروهی که مدعی چنین موضوعی است، اقدام به انتشار عمومی مستندات آن کند.

دیروز ارکانی، دبیر کمیته تحقیق و تفحص از نهاد ریاست جمهوری گفته بود: وزارت آموزش پرورش، صندوق بازنشستگی کشوری، وزارت راه و شهرسازی، وزارت علوم، سازمان برنامه و بودجه، سازمان تامین اجتماعی، وزارت ارتباطات، وزارت نیرو، وزارت ورزش و جوانان و نهاد ریاست جمهوری از جمله بخش هایی است که با این خودروساز قراردادی را برای دریافت خودرو خارج از چرخه ثبت نام در سامانه و نوبت دهی امضا کرده اند و تحت عنوان فروش سازمانی خودرو دریافت کرده اند.