شهرخبر

میزان رضایت مندی و نارضایتی معلمان از طرح رتبه بندی اعلام شد

رتبه بندی معلمان و رسیدگی به اعتراضات به زودی به پایان می‌رسد و به گفته برخی از مسئولان 70 درصد افراد از رتبه خود در این طرح رضایت دارند.

میزان رضایت مندی و نارضایتی معلمان از طرح رتبه بندی اعلام شد

به گزارش سلام نو به نقل از تجارت‌نیوز، یکی از اعضا کمیسیون آموزش مجلس یازدهم درباره رتبه بندی معلمان اعلام کرد که 70 درصد معلمان از این طرح رضایت دارند و تنها بخشی از این افراد به رتبه خود اعتراض کرده‌اند.

مهدی روشنفکر در آیین گرامیداشت روز معلم در سالن اجتماعات اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد، اظهار داشت: طرح رتبه بندی فرهنگیان 27 بار چکش‌کاری شده و 38 هزار میلیارد تومان در مجلس برای رتبه‌بندی اعلام کردند اما تاکنون برای این موضوع بیش از 42 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

وی بدون اشاره به نحوه چگونگی سنجش و اندازه گیری رضایت مندی و نارضایتی فرهنگیان از طرح رتبه بندی، خاطر نشان کرد: برخی از معلمان و فرهنگیان در این روزها نسبت به رتبه‌بندی معترض هستند و از 12 سال پیش این موضوع در پیشنهادات دولت به مجلس مطرح بود.

نماینده بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس یازدهم، دلیل اجرایی نشدن طرح رتبه بندی فرهنگیان در این سالها را دشوار بودن طرح در اجرا دانست و یادآور شد: برای اجرایی شدن این طرح مهم، شاهد همکاری خوبی بین مجلس و دولت هستیم.