شهرخبر

خدابنده‌لو: بازی حداقل باید به وقت‌های اضافه کشیده می‌شد/ مصلح: هیچ تیمی اندازه ما به پرسپولیس فشار نیاورده است!

خدابنده‌لو: بازی حداقل باید به وقت‌های اضافه کشیده می‌شد/ مصلح: هیچ تیمی اندازه ما به پرسپولیس فشار نیاورده است!

دو بازیکن تیم گل‌گهر معتقد هستند تیم‌شان در نیمه دوم دیدار مقابل پرسپولیس عملکرد خوبی داشته است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، محمد خدابنده‌لو پس از شکست 2 بر یک گل‌گهر مقابل پرسپولیس در جام حذفی اظهار داشت: بازی سختی بود. در نیمه اول شرایط خوبی نداشتیم، اما رفته رفته بهتر شدیم. در نیمه دوم سوار بازی شدیم و باید حداقل بازی به وقت اضافه کشیده می‌شد. امیدوارم در لیگ بتوانیم جبران کنیم.

وی درباره سرمربیگری سعید الهویی در تیم گل‌گهر نیز تصریح کرد: شرایط خوب است؛ درست است نتایجی که می‌خواستیم نگرفتیم اما نوع فوتبال‌مان خوب است. سعید الهویی هم جوان است و باشگاه از او قطعاً حمایت می‌کند. امیدوارم هر چه خیر است برای گل‌گهر اتفاق بیفتد.

هافبک تیم فوتبال گل‌گهر در مورد اینکه آیا فصل آینده نیز در این تیم باقی می‌ماند یا خیر؟ گفت: در آخر فصل قراردادم تمام می‌شود و باید ببینیم ما را می‌خواهند یا نه!

شایان مصلح دیگر بازیکن گل‌گهر نیز درباره مصدومیت خود و همچنین شکست مقابل پرسپولیس گفت: یک برخوردی با سعید صادقی داشتم و یک مقدار سرم زخم شد. ان‌شاءالله که چیزی نباشد. ما می‌دانستیم بازی سختی داریم. نیمه اول را از دست دادیم؛ خودمان هم قبلاً در پرسپولیس بودیم؛ فکر می‌کنم بازی نیمه دوم ما را هیچ تیمی در این چند سال جلوی پرسپولیس انقدر خوب بازی نکرده است. من یادم است فقط السد زمان برانکو این‌قدر به پرسپولیس فشار آورد. هیچ تیمی اینقدر به پرسپولیس فشار نیاورده بود. متأسفانه توپ‌های ما به گل نرفت و به پرسپولیس تبریک می‌گویم.

وی درباره اینکه ظاهراً جدایی قلعه‌نویی یک شوک منفی به گل‌گهر وارد کرده است، عنوان کرد: در این‌باره من نباید صحبت کنم اما الهویی مربی خوبی است و ان‌شاءالله بتوانیم لازم را در ادامه لیگ بگیریم.

انتهای پیام/