شهرخبر

عربستان رونالدو را به رئال برمی‌گرداند!

عربستان رونالدو را به رئال برمی‌گرداند!

ابرستاره پرتغالی به دنبال ترک عربستان و بازگشت به رئال است.

به گزارش مشرق، کریستیانو رونالدو ابرستاره پرتغالی زمستان گذشته با قراردادی نجومی به النصر عربستان ملحق شد. اعجوبه فوتبال وقتی به فوتبال آسیا پا گذاشت رویای قهرمانی با تیم عربستانی در تمام جام ها را داشت.

اما با گذشت ۶ ماه از حضور رونالدو در عربستان او یکی پس از دیگری در جام های مختلف ناکام می ماند. رونالدو تاکنون از ۳ جام خداحافظی کرده و تنها شانس قهرمانی در لیگ عربستان را پیش روی خود می بیند.

ناکامی های متوالی رونالدو در عربستان باعث شده تا این ابرستاره به فکر ترک ریاض در پایان فصل بیفتد. در میان ناکامی‌های النصر با رونالدو مشکل خانوادگی و اختلاف این ستاره با جورجینا همسرش به شایعات رفتنش از عربستان بیشتر دامن زده است.

عربستان رونالدو را به رئال برمی‌گرداند!

نشریه «اولیه الریاضیه» خبر داد رونالدو از وضعیت خود در عربستان ناراضی است و می‌خواهد در پایان فصل ریاض را ترک کند. طبق گزارش‌های رسیده فلورنتینو پرس رئیس باشگاه رئال به او وعده دادن پست مدیریتی داده است.

رونالدو در پایان فصل اگر عربستان را ترک کند به باشگاه رئال به عنوان یک مدیر برمی‌گردد. قرارداد رونالدو با سعودی ها دوساله بود ولی عملکرد بد النصر باعث پشیمانی رونالدو شده است.

منبع: فارس