شهرخبر

قهرمانی تیم آزاد و چهارمی تیم فرنگی نوجوانان کشورمان در جام پیروزی ترکیه

قهرمانی تیم آزاد و چهارمی تیم فرنگی نوجوانان کشورمان در جام پیروزی ترکیه

دو تیم آزاد و فرنگی نوجوانان ایران که در جام بین‌المللی پیروزی ترکیه شرکت کرده بودند، این رقابت‌ها را با عناوین قهرمانی و چهارمی به اتمام رساندند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، رقابت‌های بین‌المللی کشتی جام پیروزی ترکیه طی روزهای 7 تا 9 اردیبهشت ماه در شهر آنتالیا ترکیه برگزار شد که در پایان تیم کشتی آزاد نوجوانان ایران با کسب چهار مدال طلا،‌ دو نقره و سه برنز و 193 امتیاز به‌عنوان قهرمانی دست یافت.

برای تیم ایران امیررضا تیموری‌زاد در وزن 55 کیلوگرم، سجاد پیردایه در وزن 60 کیلوگرم، سیدابوالفضل حسینی در وزن 71 کیلوگرم و ابوالفضل رحمانی در وزن 80 کیلوگرم به مدال طلا، اهورا خاطری در وزن 45 کیلوگرم و توحید نوری در وزن 92 کیلوگرم به مدال نقره،‌ سام سیار در وزن 48 کیلوگرم، امیرمحمد نوازی در وزن 51 کیلوگرم و مرصاد شاکری در وزن 110 کیلوگرم به مدال برنز دست یافتند.

در رده‌بندی تیمی نیز ایران با 193 امتیاز به‌عنوان قهرمانی دست یافت و تیم‌های قزاقستان با 191 امتیاز و ترکیه با 155 امتیاز دوم و سوم شدند.

همچنین تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان ایران با کسب یک مدال طلا، چهار نقره و سه برنز به کار خود در رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی جام پیروزی ترکیه پایان داد.

برای تیم ایران پیام احمدی در وزن 48 کیلوگرم به مدال طلا، محمدمعراج مهمدی در وزن 48 کیلوگرم، نوید ابوطالبی در وزن 48 کیلوگرم، احمدرضا محمدیان در وزن 65 کیلوگرم و امیرحسین عبدولی در وزن 110 کیلوگرم به مدال نقره، عرفان مرادی در وزن 45 کیلوگرم، محمدرضا غلامی در وزن 55 کیلوگرم و علیرضا عباسی در وزن 80 کیلوگرم به مدال برنز دست یافتند.

در رده‌بندی تیمی نیز ایران با 130 امتیاز چهارم شد و تیم‌های آذربایجان با 173 امتیاز، قزاقستان با 152 امتیاز و گرجستان با 139 امتیاز اول تا سوم شدند.

انتهای پیام/