شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#فدراسیون فوتبال#برزیل

مطمئن باشید مربی محبوبم را روی نیمکت برزیل خواهم نشاند | قول رئیس فدراسیون فوتبال برزیل در خصوص چهره پرافتخار جهان فوتبال

پنجشنبه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۹

رئیس فدراسیون فوتبال برزیل، مطمئن است که سرمربی مد نظرش را به این کشور خواهد آورد.

تیم ملی برزیل

به گزارش همشهری آنلاین  تیم ملی برزیل به دنبال سرمربی جدیدی برای جایگزینی تیته است. این سرمربی باتجربه پس از حذف این تیم از جام جهانی قطر در مرحله یک چهارم، این جایگاه را ترک کرد و بعد از گذشت پنج ماه هنوز جانشین او مشخص نشده است. چند سرمربی بزرگی از جمله ژوزه مورینیو از رم نیز نامزد حضور روی نیمکت سلسائو بوده، اما آنچلوتی به عنوان محبوب ترین گزینه تیم ملی برزیل شناخته شده و احتمال دارد هدایت این تیم بزرگ را بر عهده بگیرد.

نشریه کالچومرکاتو مدعی شد رودریگز و فدراسیون فوتبال برزیل مطمئن هستند که آنچلوتی این پیشنهاد را قبول خواهد کرد. اگرچه این سرمربی پرافتخار و ایتالیایی اخیرا اعلام کرده که تا پایان قراردادش در سال ۲۰۲۴ رئال مادرید را ترک نخواهد کرد، اما ممکن است در پایان فصل هر اتفاقی رخ دهد.

رودریگز در گفتگو با مطبوعات برزیلی اظهار داشت: "وضعیت در حال پیشرفت است. تلاش می کنیم تا قبل از ۲۵ اردیبهشت، تاریخ تعیین شده برای اعلام اسامی حاضر در اردوی بعدی تیم ملی، موضع روشن تری داشته باشیم."