شهرخبر

آب‌های آرام قهرمانی آسیا| ۲ طلا و یک برنز دیگر به جمع مدال‌های ایران اضافه شد

آب‌های آرام قهرمانی آسیا| 2 طلا و یک برنز دیگر به جمع مدال‌های ایران اضافه شد

با کسب ۲ طلا و یک برنز دیگر جمع مدال‌های ایران در پایان روز نخست مسابقات آبهای آرام قهرمانی زیر ۲۳ سال و جوانان و پاراکانو آسیا به ۷ مدال رسید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط‌عمومی فدراسیون قایقرانی، مسابقات آبهای آرام قهرمانی زیر 23 سال و جوانان و پاراکانو آسیا بعدازظهر امروز در سمرقند ازبکستان ادامه پیدا کرد.

ملی‌پوشان کشورمان در 3 ماده فینال و یک نیمه نهایی به مصاف رقیبان رفتند.
شایان حسینی و هدیه خیرآبادی در کانوی دونفره 500 متر میکس در رقابت با حریفانی از تاجیکستان، هند، قزاقستان و ازبکستان با زمان 2:02.395 دقیقه بر سکوی سوم آسیا ایستادند و صاحب مدال برنز شدند. در این رقابت پاروزنان ازبکستان و قزاقستان اول و دوم شدند.

ارشین رضانژاد و ترنم اکبرزاده در کایاک دونفره 500 متر بانوان جوانان در رقابت با حریفانی از قزاقستان، چین تایپه، ازبکستان، تایلند، هند و تاجیکستان با زمان 1:56.608 دقیقه صاحب مدال طلا شدند. در این رقابت پاروزنان قزاقستان و چین تایپه دوم و سوم شدند.

تیم کایاک چهارنفره زیر 23 سال بانوان ایران با ترکیب الناز شفیعیان، ارشین رضانژاد، تانیا کارگرپور و ترنم اکبرزاده در کایاک چهارنفره 500 متر بانوان زیر 23 سال در رقابت با حریفانی از قزاقستان، ازبکستان، هند و تاجیکستان با زمان 1:43.603 دقیقه صاحب مدال طلا شدند. در این رقابت پاروزنان قزاقستان و ازبکستان دوم و سوم شدند.

در رقابت نیمه‌نهایی کایاک یکنفره 500 متر مردان عباس حسینی در رقابت با حریفانی از تایلند، چین تایپه، هند، اندونزی، تاجیکستان و هنگ‌کنگ با زمان 1:51.406 دقیقه اول و راهی فینال شد.

این مسابقات با رقابت ملی‌پوشان کشورمان فردا در سمرقند ازبکستان ادامه پیدا خواهد کرد.

انتهای پیام/