شهرخبر

نجات جان مرد جوانی که قصد داشت در خیابان آزادی خودکشی کند

نجات جان مرد جوانی که قصد داشت در خیابان آزادی خودکشی کند

مرد جوانی که قصد داشت در خیابان آزادی خودکشی کند، با گفت‌وگوی‌های روانشناسی از اقدام خود صرف نظر کرد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، صبح یکشنبه سوم اردیبهشت ماه، اقدام به خودکشی مرد جوانی در یک ساختمان در خیابان آزادی از سوی رهگذران به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش داده شد.

با اعلام این خبر، ماموران کلانتری 108 نواب، امدادگران اورژانس، ماموران آتش‌نشانی و تیم امداد و نجات با دستور قاضی محمدمهدی براعه؛ بازپرس ویژه قتل شعبه سوم دادسرای امور جنایی، راهی محل حادثه شدند و اقدامات اولیه را برای نجات جان مرد جوان آغاز کردند.

تیم امداد و نجات در محل مورد نظر با مرد حدودا 50 ساله‌ای مواجه شدند که قصد داشت خودش به دلیل مشکلات شخصی را از بالای ساختمان به خیابان پرتاب کند؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد، مرد جوان در گذشته سابقه اقدام به خودکشی در تهران را به دلایل شخصی دارد.

تیم نجات که اقدامات پیشگیرانه را در مرحله اول انجام داده بودند با گفت‌وگوهای روانشناسی مرد جوان را از تصمیم به خودکشی منصرف کردند و با پیشگیری از یک حادثه تلخ در مرکز تهران، جان او را نجات دادند.

به گزارش تسنیم، پس از نجات مرد جوان از بالای ساختمان خیابان آزادی، گفت‌وگوهای روانشناسانه با او ادامه داشت و تحقیقات در رابطه با انگیزه‌اش آغاز شده است.

انتهای پیام/