شهرخبر

انتقاد تند جهانبخش از مورینیو

انتقاد تند جهانبخش از مورینیو؛ برخی رفتارها دیوانه کننده بود

مهاجم ایرانی فاینورد به انتقاد از تیم رم و ژوزه مورینیو پرداخت.

به گزارش مشرق، پنج شنبه شب فاینورد در دیدار برگشت لیگ اروپا در مصاف با رم متحمل شکست شد و در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با نتیجه 4 بر 2 از دور مسابقات کنار رفت.

علیرضا جهانبخش، بازیکن فاینورد، پس از پیروزی پنجشنبه شب تیم رم به انتقاد از رفتار بازیکنان این تیم و مورینیو پرداخت.

مهاجم ایرانی در کنفرانس مطبوعاتی درباره جشن های جالوروسی پس از بازی صحبت کرد.

او گفت: «یکی از بزرگترین ناامیدی‌ها برای ما واکنش آنها پس از بازی بود. به خصوص واکنش بازیکنان و آنچه که به مربی ما گفتند. من فکر می کنم واقعا این رفتارها بی مورد بود. حتی کارهایی که مورینیو انجام داد به نظر من اضافه بود. مربی ما قبل از بازی هیچ رفتار توهین آمیزی نداشت و بی احترامی نکرد. سرمربی ما در نشست خبری پیش از بازی حرفه ای بود. او در حین و بعد از مسابقه نیز حرفه ای بود.

جهانبخش عنوان کرد: در طول بازی سعی کردیم آرامش خود را حفظ کنیم. آنها هم سعی کردند به داور فشار بیاورند. داور هر صحنه مشکوکی را به نفع رم سوت می زد. احساسم این بود که این رفتار دیوانه کننده است، اما به عنوان یک بازیکن کار زیادی نمی توانستم انجام دهم. سعی کردیم فوتبال خوبی ارائه دهیم. متأسفانه ما بازی را واگذار کردیم.

آرنه اسلات سرمربی فاینورد قبل از بازی رفت به انتقاد از سبک بازی تیم های مورینیو پرداخته بود و عنوان کرده بود که ترجیح می دهد بازی تیم هایی مثل ناپولی و منچستر سیتی را تماشا کند.

این انتقاد به مذاق مورینیو خوش نیامده بود و آقای خاص در واکنش به این انتقادات چند بار با صدای بلند خطاب به سرمربی فاینورد از واژه «احترام» استفاده کرده بود.

منبع: فارس