شهرخبر

آرزوی جالب مربی سابق تیم ملی/ اسکوچیچ باید روی نیمکت نایب‌قهرمان جام‌جهانی بنشیند!

«کروسنودار رندولیچ» یکی از دستیاران دراگان اسکوچیچ در تیم ملی فوتبال ایران بود. بعد از برکناری اسکوچیچ، رندولیچ به بوسنی و هرزگووین رفت و هدایت تیم موستار را بر عهده گرفت. مربی سابق ایران عملکرد بسیار خوبی در این تیم داشت و با ۱۲ برد متوالی و با اختلاف، صدرنشین لیگ بوسنی است.

رندولیچ در گفتگو با وب سایت sportske ضمن تشریح شرایط تیمش و دلایل موفقیت در موستار، به دراگان اسکوچیچ هم اشاره کرد؛ کسی که اخیراً به عنوان سرمربی تیم جوانان کرواسی انتخاب شده است.

رندولیچ گفت: اسکوچیچ کارهای زیادی در دوران مربیگری خود انجام داده و نتایج پشت سر او است. خوشحالم که او سرمربی جوانان کرواسی شد. با توجه به اینکه مسابقات قهرمانی اروپا در انتظارش است، حرفی برای گفتن خواهد داشت.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا اسکوچیچ می‌تواند سرمربی تیم ملی بزرگسالان کرواسی شود؟ تصریح کرد: این را از صمیم قلبم برایش آرزو دارم. ما مردم واقع بینی هستیم، دالیچ برای همیشه مربی نخواهد بود. او سال‌ها در تیم ملی کرواسی بوده است. می‌خواهم دالیچ مسابقات مقدماتی را با موفقیت تمام کند و در جام ملت‌های اروپا نتیجه بگیرد. سپس اسکوچیچ جای او را بگیرد.