شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#جشنواره فیلم فجر

مانعی برای شرکت "بهشت تبهکاران" در چهل و دومین جشنواره فیلم فجر نیست

مانعی برای شرکت "بهشت تبهکاران" در چهل و دومین جشنواره فیلم فجر نیست

"بهشت تبهکاران" در حال طی کردن آخرین مراحل پس تولید خود است که طبق شنیده‌ها از کیفیت و ظرافت بسیار بالایی برخوردار است.

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، فیلم سینمایی "بهشت تبهکاران" یکی از فیلم‌های مورد انتظار سال گذشته بود که به خاطر شرایط فنی و تولید ویژه آن نتوانست در جشنواره فیلم فجر حاضر باشد.

این فیلم با بازی امیرحسین آرمان و رضا یزدانی داستانی تاریخی دارد و با حمایت بنیاد سینمایی فارابی ساخته می‌شود.

آخرین خبر از این فیلم این است که با پایان فیلمبرداری، با توجه به مراحل فنی ویژه آن مانند اصلاح رنگ و نور، جلوه‌های ویژه رایانه‌ای و... کارگردان صاحب سبک و مؤلف این فیلم با آرامش و حساسیت کاملی در حال سپری کردن مراحل پس تولید است تا فیلم آنطور که در نظر مسعود جعفری جوزانی است، به نمایش درآید.

اما با توجه به قرار داشتن این فیلم در فهرست رزرو جشنواره فیلم فجر 41، این گمانه پیش آمده که آیا این فیلم می‌تواند در چهل و دومین جشنواره فیلم فجر باشد یا خیر؟

طبق آیین نامه جشنواره فیلم فجر، اگر فیلمی توسط هیأت بازبینی جشنواره فیلم فجر دیده شود، چه فیلم در فهرست نمایش و یا رزرو قرار بگیرد و حتی رد شود، نمی‌تواند در ادوار بعدی جشنواره فیلم فجر حضور داشته باشد. اما نکته مهم در خصوص فیلم "بهشت تبهکاران" این است که نسخه نهایی این فیلم به جشنواره فیلم فجر نرسید و اصلاً توسط هیأت بازبینی دیده نشد. بنابراین این فیلم جدید مسعود جعفری جوزانی می‌تواند در صورت تمایل او در جشنواره فیلم فجر امسال حاضر باشد.

داستان «بهشت تبهکاران» در سال 1329 روایت می‌شود سالی که احمد دهقان، نماینده مجلس، روزنامه‌نگار و مدیر تئاتر نصر، توسط حسن جعفری در خیابان لاله‌زار تهران به قتل می‌رسد.

این نهمین فیلم بلند سینمایی مسعود جعفری جوزانی در مقام کارگردان است. او سال گذشته داوری چهلمین جشنواره فیلم فجر را برعهده داشت.

انتهای پیام/