شهرخبر

اقدام حزب الله که صهیونیست‌ها را به وحشت انداخته است

اقدام حزب الله که صهیونیست‌ها را به وحشت انداخته است

محافل نظامی رژیم صهیونیستی، ادعا کردند، حزب الله لبنان در حال جمع آوری اطلاعات در رابطه با فعالیت نیروی دریایی ارتش اشغالگر در دریای مدیترانه است.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، واللا نیوز در گزارشی که اخیرا در این رابطه منتشر کرد، خبر داد، محافل نظامی اسرائیلی حزب الله را متهم می‌کنند، در حال جمع آوری اطلاعات در رابطه با تحرکات قطعات دریایی ارتش این رژیم در اطراف سکوهای استخراج گاز در شرق حوزه دریایی مدیترانه است.

به زعم این محافل، سکوهای گازی متعلق به (رژیم) اسرائیل در سایه توانمندی پیشرفته تسلیحاتی حزب الله، در معرض تهدید جدی قرار دارند.

این رسانه ادعا کرد، حزب الله در حال حاضر موشک‌های ساحل به دریای پیشرفته‌ای در اختیار دارد که می‌توانند به خطر جدی برای شناورهای نیروی دریایی و نیز سکوهای گازی اسرائیل تبدیل شوند.

یکی دیگر از محوری‌‌ترین نگرانی‌های ارتش رژیم صهیونیستی هم اعلام تشکیل اتاق مشترک محور مقاومت است که به توصیف رسانه عبری زبان: یک پایگاه فرماندهی مشترک برای اقدامات ضد اسرائیلی در چند جبهه مختلف است.

در همین راستا کان شبکه 11 تلویزیون رژیم صهیونیستی هم در گزارشی به نقل از مسئولین نظامی ارتش اسرائیل خبر داد: ارتش خود را برای یک دور دیگر از شلیک موشک‌ها و ورود هواپیماهای بدون سرنشین به عمق اسرائیل از مبدا لبنان و سوریه آماده می‌کند.

انتهای پیام/